999 rezultate për

vdekje

Aksident i rëndë, përplaset për vdekje 53 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lushnjë. Sipas policisë, rreth orës 09:40, në fshatin Plug, Lush
Qëllohet për vdekje me armë, ndërron jetë në moshën 26-vjeçare reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Lil Yase është qëlluar për vdekje së fundmi, ndërkohë që ende nuk dihen arsyet e sulmit dhe investigimet po vazhd
Përplasën për vdekje 61 vjeçarin, arreston dy të rinjtë Dy të rinj në Lezhë janë arrestuar, pasi aksidentuan për vdekje shtetasin Gjon Kola 61 vjeç. Ngjarja ndodhi mbrëmjen
Hidhet nga Sanatoriumi 60 vjeçari, gjen vdekjen në vend Një tjetër pacient i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga spitali i Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një
Fillojnë hetimet për vdekjen e Diego Maradonës, ka dyshime në stafin e ambulancës Kanë filluar hetimet në Argjentinë rreth vdekjes së Diego Maradonës në të mërkurën e kësaj jave në moshën 60-vjeçare.
Java e rënduar e Greqisë, me thuajse 800 të vdekur nga koronavirusi Greqia ka përjetuar një prej javëve më dramatike sa i takon bilancit tragjik të vdekjeve nga covid-19. Me 98 viktimat e
Hetimi mbi vdekjen e Maradonës, policia bastis shtëpinë dhe klinikën e mjekut Policia në Argjentinë ka kontrolluar shtëpinë dhe klinikën private të Leopoldo Luque, mjekut të legjendës së futbollit D
Aksident me vdekje në Lezhë-Milot, humb jetën këmbësori Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në superstradën Lezhë-Milot. Mësohet se një automjet ka përplasur një
Polemika rreth vdekjes së Maradonës, infermerja pranon se gënjeu për kontrollin e tij Diego Armando Maradona vdiq më parë në moshën 60 vjeçare shkaku i një sulmi në zemër. Pati shumë polemika rreth vdekj
Itali gjunjëzohet sërish nga Covid-19, shifra të frikshme të vdekjeve për ditë me radhë Italia i është rikthyer frikës së COVID-19 me shifrat alarmuese që raportohen ditë pas dite. Italia raportoi 686 të v
Bën foto me kufomën e Maradonës, punonjësit e agjencisë funerale kërcënohen me vdekje Rëndohet edhe më shumë situata e punonjësve të agjencisë funerale që guxuan të bëjnë selfie me kufomën e legjendës argje
Del audio e mjekut të Maradonës që thërret me urgjencë një ambulancë (VIDEO) Bota e futbollit po vazhdon të vajtojë vdekjen e Diego Maradonës. Një nga më të mirët e futbollit ndërroi jetë në mos
Publikohet një rezultat paraprak i shkaqeve që çuan në vdekjen e Maradonës Në Argjentinë tani është paraqitur një raport paraprak në lidhje me vdekjen e legjendës Diego Armando Maradona. Ish f
Tragjedi! Gruaja i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 2-të Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë ku një grua ka gjetur vdekjen tragjikisht, duke u hedhur nga kati i dytë i banes
Boca Junior fik dritat e stadiumit, përveç dollapit të Maradonës Vdekja e legjendës së futbollit argjentinas, Diego Maradonës ka shokuar gjithë botën e futbollit. Maradona ka vdekur
Hajdari i del kundër Bashës: Mos bëni politikë me vdekjet nga koronavirusi Deputetja Rudina Hajdari kërkoi sot nga Kuvendi që të mos bëhet politikë me viktimat nga Covidi, duke komentuar kështu d
Kështu e mori vesh djali i Maradonës për vdekjen e babait Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë sot në moshën 60-vjeçare si pasojë e një arresti kardiak. Lajmin tronditës pë
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
"Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë", Messi reagon pas vdekjes së Maradonës "Një ditë shumë e trishtuar për të gjithë", ka shkruar Messi për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Legjenda argjenti
Cristiano Ronaldo pas vdekjes së Maradonas: Bota i dha lamtumirën një gjeniu të përjetshëm Pas vdekjes së legjendës së futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona, ka reaguar edhe pesë herë fituesi i topit të