999 rezultate për

vazquez

Zidane e ka vendosur formacionin titullar dhe zëvendësimet që do të bëhen Në rast se dikush kishte ndonjë dyshim, Zidane ishte përgjegjësi për t’u siguruar se kush do të luajë ndaj PSG-së, pas n
Reali kalon në epërsi ndaj Sociedadit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Real Sociedad në "Santiago Bernabeu". Goli është shënuar nga Lucas Vazquez që
Reali kalon në epërsi ndaj Numancias (VIDEO) Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Numancias në "Santiago Bernabeu". Autori i golitështë përsëri Lucas Vazquez që
Lucas Vazquez e nis vitin 2018 me një supergol në stërvitje (VIDEO) Viti 2017 përfundoi me plot suksese për lojtarët Madrilen pasi fituan 5 tituj me klubin dhe arritën disa suksese të tjer
Vasquez tregon arsyen pse Ronaldo festoi me të pas golit Cristiano Ronaldo festoi me Lucas Vazquez golin që i fitoi Real Madridit trofeun e 6-të në kompeticionin prestigjioz kup
Historia e ish-talentit të Realit që braktisi futbollin nga sëmundja e zemrës, ku është sot? Ndeshja e sotme ndërmjet Real Madridit dhe Malagas në Bernabeu do të jetë më shumë se një ndeshje për një lojtar të akad
Real Madrid "dopietë" Funelabradas, Asensio dhe Vazquez shënojnë për Galaktikët Real Madrid ka fituar në transfertë kundër Fuenlabradas me shifrat 0-2 në "Estadio Fernando Torre". Vendasit i mbajt
Cristiano pas ndeshjes, bën shaka me Vazquez kur ai gjendej në intervistë (VIDEO) Cristiano Ronaldo po ndihet më i liruar tani pas golit të parë në La Liga që shënoi dje ndaj Getafes. Portugezi vuajt
Vazquez: Dënimi i Cristianos është më shumë se i tepruar Lucas Vazquez ishte lojtari që shënoi golin e vetëm të Real Madridit në barazimin e djeshëm ndaj Levantes me rezultat 1-
Nga puthja e Ramos me Iscon te sherri i Vazquez me sigurimin, ja çfarë nuk patë në TV (VIDEO) E keni ndjekur me shumë vëmendje finalen e Ligës së Kampionëve? Ndoshta dhe e keni bërë nëse keni qenë tifoz me Realin a
Ronaldo, Isco dhe Vazquez rrezikojnë pezullimin Reali sonte në mbrëmje do të luajë sfidën e prapambetur ndaj Celta Vigos, por Zidane do të ketë udhëzime të veçantë 3 yj
Parashikimi i magjistarit të Meksikës: Trump do t'i mbijetojë tre atentateve I vetëshpalluri magjistari i madh i Meksikës ka parashikuar se presidenti i zgjedhur i SHBA-ve do t'i mbijetojë 3 atenta
Tronditet Reali, lëndohen dy yjet e skuadrës Real Madridi po përballet sërish me problemin e lëndimeve të skuadrës. Skuadrës së Zinedine Zidane iu janë lënduar ed
Realit i kushtojnë shtrenjtë vazhdimet e kontratave me "Yjet" Drejtuesit e Real Madridit kanë filluar t’i blindojnë lojtarët kryesor të ekipit. Toni Kroos dhe Luka Modric kanë nënsh
Lucas tregon se kush do ta fitojë Topin e Artë Anësori i Real Madridit, Lucas Vazquez, po shijon momentet më të mira të karrierës së tij. Pas një viti huazim te Espany
Inter fiton kundër Palermos (VIDEO) Interi vazhdon të luftojë për një vend në Ligën e Kampioneve pasi ka mposhtur Palermon me rezultatin 3:1. Golat për I
Ja lojtarët që pësojnë më shumë faulle në Serinë A Lojtar me më shumë fantazi dhe sulmuesit përgjithësisht marrin edhe më shumë faulle. Higuain, Dybala apo Jovetic janë tr
Espanjol shkatërron Sevillën (VIDEO) Espanjol ka arritur të mposhtë 3-1 Sevillën në ndeshjen në kuadër të kupës së Mbretit. Ka qenë Espanjol që ka kaluar
Supergol i portierit nga goditja e dënimit (VIDEO) Ekzekutim perfekt. Goditje e shpejtë, potente dhe topi përfundon aty ku portieri kundërshtar nuk mund të mbërrijë. Nuk ë
Magjistari i Madh: Fundi i botës nuk do jetë në 2012 Ai është i njohur në Amerikën e Jugut për parashikimet e tij dhe së fundmi ai ka folur edhe për fundin e botës. “Magjist