999 rezultate për

vata

"Më quani tradhtar", Rudi Vata flet sërish për djalin e tij Roko: Nuk më vjen keq që nuk është te Shqipëria Rudi Vata ka folur sërish për çështjen e djalit të tij, Roko Vata. Një futbollist “në lindje” dhe hapat e parë që po
Vata: Duhet të investojmë te Broja Rudi Vata shprehet se kombëtarja duhet të investojë te Armando Broja për ta kthyer në një si Xheko te Bosnja apo Levando
Çudit Rama, shikoni çfarë ka stampuar në kravatën e tij (FOTO LAJM) Kryeministri Rama është duke mbajtur konferencën për shtyp me kryeministrin e Korovës, Avdulla Hoti, ndërsa vëmendjen e
"Zot t’i dalim këtij vatani", Meta me mesazh të fortë nga Zall Dardha Kreu i vendit, Ilir Meta ka vizituar sëfundmi fshatin Zall Dardhë të Dibrës nga ku ka ndarë emocionet e tij. Në një
"Vij me mbrojt vatan…aty ku vdekja është më e sigurt", ultrasit e Tiranës i përgatisin mirëseardhjen Crvena Zvezdës (VIDEO) Supersfida me Crvena Zvezdën po mbushet me atmosferë ekzaltuese në kampin bardheblu. Fakti se do të luajnë përballë
Ka gol në Camp Nou (VIDEO) Barcelona është befasuar nga Osasuna. Vendasit e panë vetën në disavatazh në minutën e 17 kur miqtë shënuan me Jose. /al
Detaje tronditëse nga përdhunimi i 15-vjeçares: Tentoi dy herë vetëvrasjen! Mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion është folur mbi rastin e rëndë të abuzimit me të miturën në Tiranë nga një 65-vjeç
Prokurorja dhe djali i saj dolën në përgjimet për kultivim kanabisi në Kukës, reagon Vata: Fahrije Vata prokurore në Prokurorinë e Kukësit, ka reaguar zyrtarisht pasi emri i saj dhe i djalit të saj, doli në përg
Rudi Vata: Kosova e eliminon Maqedoninë e Veriut Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Rudi Vata, është rrëfyer në një intervistë për Gazetën "Zëri". Vata që tas
Familja pret një fëmijë mes të ftohtit, shiut dhe mjerimit pas tërmetit amilja Vata jeton në mjerim të thellë që prej tërmetit të datës 26 nëntor. Lirie Vata i ka rritur e vetme dy djemtë e
Historia e Rolejd Vatës, si u gjet i vdekur vogëlushi pasi i humbi nënës Nëna e Rolejd Vatës, mendoi se djali i saj do të ishte i sigurt, nëse do ta nxirrte jashtë pallatit 6-katësh në Thumanë.
Nxirret i pajetë nga rrënojat 7 vjeçari Mëngjesin e sotëm u ndrprenë kërkimet në Thumanë, pasi nuk ka më informacion që trupa të tjerë të kenë mbetur nën rrënoj
"Braktisi" Shqipërinë, djali i Rudi Vatës debuton me gol në fitoren e Irlandës Debutim tepër pozitiv me fanellën e Irlandës U-15 për djalin e ish-kapitenit të Kombëtares, Rudi Vata. Roko u aktivizua
Djali i tij ka zgjedhur Irlandën, Vata: E di që në Shqipëri po më shajnë Ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, tha se ndihet shumë mirë që djali i tij, Rocco, ka zgjedhur të luajë për përfaqësu
"Jemi tifozë të llastuar dhe dembela", Rudi Vata: Më besnikë kanë qenë kosovarët Shqipëria do të përballet me Andorrën në orën 20:45 në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Europianit. I ftuar në s
Pas kërkoi largimin e Mavrajt, Rudi Vata zbulon formulën e suksesit të Kosovës Ish futbollisti i famshëm i Shqipërisë, Rudi Vata, ka thënë se Kosova po ecën përpara me hapa shumë më të shpejtë sesa K
Rudi Vata i përgjigjet Mavrajt: Njeri i vogël, e ka nga kultura e tij arabe Rudi Vata kundërpërgjigjet pasi Mavraj e injoroi me postimin për Fatmir Vatën. “Unë nuk kam asgjë me Mërgimin. Fatmir
I tha se duhet të largohesh nga Kombëtarja, Mavraj ironizon Rudi Vatën (FOTO LAJM) Ndeshja e luajtur mbrëmë kundër Francës, për lojtarët tanë ishte një ndeshje për t’u haruar. Në përfundim të kësaj sfide
Rudi Vata: Mavraj të largohet nga Kombëtarja, ne flemë me ëndrra Rudi Vata ka qenë tejet kritik me përfaqësuesen shqiptare pas ndeshjes. Ai ka thënë se Mërgim Mavarj duhet të largohet n
15 vjet nga tragjedia që tronditi botën dhe transformoi Rusinë Më 1 shtator, 2004, Shkolla numër 1 në Besllan të Osetisë së Veriut mirëpriti nxënësit pas pushimeve verore. Turma pr