999 rezultate për

vasil

Laert Vasili debat të ashpër me gazetarin: Mos më ndëprit se do të kthehem keq Aktori Laert Vasili, ka debatuar ashpër me gazetarin Gentian Gaba, ndërsa e ka paralajmëruar se nëse e ndërpret do t’i k
E FUNDIT/ Vrasjet në Shkodër, shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit, bëhët i njohur emri i zëvendësuesit Ngjarjet e fundit në Shkodër nuk kanë tronditur vetëm qytetin verior për të gjithë vendin. Pas vrasjeve të ditëve të
Vasili publikon raportin e OSBE-ODIHR, denoncon aktin e shitblerjes së votave nga PS Kreu i Grupit Parlamentarë të LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar nëpërmjet një postimi në facebook aktin e shitblerjes s
Shpërthimi në pallatin e gjyqtarëve, autori po hakmerrej Policia ka arrestuar mbrëmjen e djeshme personin e dyshuar për ngjarjen e shpërthimit në katin e dytë të një banese në z
Tronditi Tiranën me eksploziv, arrestohet autori Policia ka arrestuar pak çaste më parë personin e dyshuar për ngjarjen e shpërthimit në katin e dytë të një banese në z
DETAJET/ Ky është autori që i vendosi tritolin biznesmenit Detaje të reja kanë dalë në "dritë" nga shpërthimi i mbrëmshëm në një banesë në zonën e Vasil Shantos në kryeqytet.
Inxhinieri la Londrën për të, Eni Vasili tregon kur do të martohen (FOTO LAJM) Eni Vasili është kujdesur që gjithnjë ta mbajë lidhjen e saj sa më diskrete të jetë e mundur. E ftuar së fundmi në emisi
Eni Vasili do të veshë fustanin e bardhë, por pas zgjedhjeve Eni Vasili është kujdesur që gjithnjë ta mbajë lidhjen e saj sa më diskrete të jetë e mundur. Si rrallëherë, ajo u fotog
"Rama e SHISH puç antikushtetues ndaj qytetarëve" Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Shërbimit Infor
"Nuk e ha ... kot sa krahu", Vasili i përgjigjet Baton Haxhiut Analisti nga Kosova, Baton Haxhiu është një mbështetës i hapur i mazhorancës në Shqipëri. Ai mbrëmjen e djeshme ka b
Gjykata e Apelit të enjten do të vendosë për Koçan dhe Aviroviq Gjykata e Apelit të enjten në seancë publike do të vendos për dënimet me burg të biznesmenit Sead Koçan dhe drejtuesit t
Mos më çaj b*thën, gjuhë rrugeçërish në Kuvend (VIDEO) Ndërsa ministrja e re e Financave Anila Denaj ka marrë fjalën në seancën plenare, opozita është rebeluar dhe nuk e ka le
Ndahet nga jeta ish-futbollisti i famshëm Vasillaq Zëri Vasillaq Zëri, ish-futbollisti i famshëm i Dinamos dhe kombëtares shqiptare, është ndarë nga jeta në moshën 66-vjeçare.
Deputeti shpërthen ndaj Ramës: Fundi i botës, lidheni këtë budalla Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të Kryeministrit Rama në lidhje me gazetarët në vend
Edhe dy persona kanë kërkuar falje në Maqedoni Deputeti Kërste Mukoski dhe Nikolla Mitrovski – Kolo nëpërmjet avokatëve të tyre janë drejtuar deri te Gjykata Penale me
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
E mbante fshehur, zbulohet partneri i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj
Plas “sherri” mes Altin Bashës dhe Laert Vasilit: O zëdhënës i qeverisë Një debat ka shpërthyer mes dy regjisorëve Altin Basha dhe Laert Vasili. Ata janë përplasur dhe kanë hedhur shumë aku
Deputeti Pishev: Nëse duhet edhe do të vrasim për Maqedoninë Në seancën e sotme për ngjarjet e 27 prillit prokurorja Villma Ruskoska prezantoi dhe mesazheve SMS porositë dhe porosit
Ekstremistët grekë sulmojnë Laert Vasilin pas deklaratave për terroristin Katsifa (FOTO LAJM) Mediat pranë ekstremit të djathtë në Greqi kanë sulmuar sot aktorin Laert Vasili për deklaratat e tij kundër shovinizmit