999 rezultate për

vasco

Vdes në varfëri të tej-skajshme në moshën 36 vjeçar ish-sulmuesi i cili dikur luante me Romarion Ish-sulmuesi brazilian i Vasco de Gama, Valdiram Caetano de Morais, është gjetur i vdekur në rrugët e Sao Paulo. Vald
Vasco Rossi ka frikë të mbajë unazë Ndonëse nuk do ta mendonit, por Vasco Rossi ka fobi unazat. Ai madje as unazën e martesës nuk e ka të vendosur në gisht,
Ja ç'ndodh kur arbitri është qorr (VIDEO) A janë të dobishëm arbitrat në vijën fatale? Përgjigja duhet të jetë negative nëse shihni pamjet e mësipërme që vijnë ng
Milan, 12 milionë për pasardhësin e Thiago Silva Milani lëviz në merkato dhe rikthehet me prepotencë te mbrojtësi brazilian Dede, që konsiderohet pasardhësi i ish-lojtar
Lamtumirë Milan, Dede rinovon Lamtumirë, Milan, Juve e Malaga. Klubet që ishin në ndjekje të mbrojtësit Dede tani duhet të dorëzohen sepse lojtari bra
E rrahin kundërshtarët, vdes tifozi Ka humbur jetën tifozi i Flamengo, Bruno Santa Ana Saturino, 31-vjeç, i sulmuar të dielën në mbrëmje në Rio De Janiero n
Corinthians, Kampionja e re e Brazilit (VIDEO) Corinthians u kurorëzua kampion në Serinë A braziliane, trofeu i pestë ky për ekipin e drejtuar nga Tite. Skuadra nga Sa
Goditja e tmerrshme e portierit ndaj lojtarit (VIDEO) Në raundin e tretë të një kampionati brazilian U20, Vasco da Gama luajti me Sport Club Recife. Në fundin e ndeshjes,