999 rezultate për

vardy

Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit (VIDEO) Arsenali ka pësuar humbje me rezultat minimal 1-0 kundër Leicester Cityt, derisa goli i vetëm u realizua nga Jamie Vardy
Shënoi het-trick ndaj Manchester City-t, Vardy bën historinë në Premier League Jamie Vardy ka bërë historinë në ndeshjen ndaj Manchester City. Sulmuesi i Leicester City arriti të shënonte tri gola
Licesteri përmbys Man.City-n, spektakolar Vardy (VIDEO) Leicester City ka përmbysur r4ezultatin në ndeshjen ndaj Manchester Cityt. Dhelprat aktualisht janë duke fituar me re
Goditja me takë në fytyrë e Vardy ndaj Mustafit, këto janë pasojat e frikshme (FOTO LAJM) Mbrëmë Arsenal barazoi 1:1 me Leicesterin. Kjo ndeshje u luajt në kuadër të Premier Ligës. Një nga momentet më intere
Gjithçka ishte drejt përfundimit, si dështoi transferimi i Vardy te Arsenali? Edhe pse në 2016 mes Vardy dhe Arsenalit ishte arritur një marrëveshje, sulmuesi kishte hequr dorë në minutat e fundit k
Këpuca e Artë, prijnë Lewandowski, Vardy e Messi, sa larg Ronaldo (FOTO LAJM) Gara për çmimin për golashënuesin më të mirë në Evropë ka nisur furishëm dhe me disa befasi. Ylli i Barcelonës Lionel
Vardy rimerr "kurorën e mbretit" në Premierligë, kryeson listën e golashënuesve (FOTO LAJM) Jamie Vardy aktualisht është golashënuesi më i mirë në Premierligë. Me golin e realizuar kundër Brighton, sulmuesi i
Arsenali nuk "ndizet", mposhte edhe nga Licester (VIDEO) Arsenali u mposht nga Leicester në udhëtim me rezultat të pastër 2:0. Golat për vendasit i realizoi i disponuari për
Po shënon vazhdimisht, ylli i Licester shpallet lojtari i muajit në Premierligë Jamie Vardy ka zhvilluar një muaj fantastik me fanellën e Leicesterit. Sulmuesi anglez, aktualisht golashënuesi më i
Rekordi historik 9-0, Vardy tregon nga u motivua ekipi (VIDEO) Tri gola të shënuar, ashtu si Perez, dhe topi në shtëpi... Vardy ka kaluar një mbrëmje fantastike dhe të paharrueshme as
Surprizon bomberi Leicesterit, vjen në stërvitje me veshjen e Spajdermenit (VIDEO) Humbja e papritur ndaj Southampton nuk e hoqi buzëqeshjen te skuadra e Leicester . Jamie Vardy u paraqit në stërvit
Shënoi golin e parë në Premier League, gruaja e thumbon në rrjetet sociale Jamie Vardy shënoi golin e parë në Premier League për vitin 2019 me Leicester Cityn, goli i vetëm i sfidës ndaj Evertoni
Rebeca Vardy sulmon gazetën angleze: Mjaft më kritikuat Rebeka Vardy, bashkëshortja e Jamie (sulmuesit të Leicesterit), i ka shkruar tabloidit “Daily Mirror” për të komentuar n
E dashura e Vardyt çmend Portugalinë me format e saj (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit Jamie Vardy, Rebekah Vardy është duke kaluar disa ditë pushimi në Portugali, aty ku po tërh
Befason sulmuesi, tërhiqet nga kombëtarja e Anglisë: Po u dëmtuan të gjithë… Jamie Vardy ka vendosur të tërhiqet nga kombëtarja e Anglisë pas një bisede që ka patur me trajnerin Gareth Southgate. S
Zyrtare: Jamie Vardy rinovon kontratën me Leicester Cityn Sulmuesi anglez, Jamie Vardy duket se po i tregohet besnik skuadrës së tij, Leicester City edhe pse ka pasur oferta të s
Vetëm për fitore, formacionet zyrtare: Angli - Belgjikë Anglia dhe Belgjika do të luajnë ndeshjen e tyre të fundit të Grupit G në Kupën e Botës. Të dyja skuadrat duan fitor
Anglia në epërsi ndaj Italisë (VIDEO) Anglia ka shënuar gol ndaj Italisë në "Wembley Stadium". Është sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardy që ka realizu
Befason gruaja e Vardyt: Jam penduar që kam zmadhuar gjoksin (FOTO LAJM) Rebekah Vardy, gruaja e sulmuesit të Anglisë dhe Leicester Cityt, Jamie Vardy, në një intervistë ka folur për zmadhimin
Gruaja e Vardyt nxjerr në pah format trupore vetëm me të brendshme (FOTO LAJM) Rebekah Vardy është fotografuar duke u pastruar vetëm me të brendshme në natyrë. Gruaja e Jamie Vardyt ka vënë në pa