999 rezultate për

varane

Manchester United ka gati mega ofertën për yllin e Real Madridit Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane ndoshta do jetë ‘shënjestër’ e një super oferte nga Manchester United gjatë ve
Formacionet zyrtare, Atalanta-Real Madrid Reali do të luajë në transfertë ndaj Atalantës ndeshjen e parë të Champions. Skuadra e Zidane vjen me shumë mungesa
Reali gati të largojë Varane nëse nuk plotëson këtë kusht Kohëve të fundit është raportuar se qendërmbrojtësi Raphael Varane ka ndryshuar agjentët dhe ndoshta do konsiderojë larg
Reali fitoi me përmbysje, Varane: Karakteri shihet në kohërat e vështira Raphael Varane ishte protagonisti kryesor i fitore së Realit ndaj Huescas në kuadër të javes së 22-të të La Ligas. Ra
Reali përmbys rezultatin përballë Huescas (VIDEO) Reali ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Huescas. Wshtë përsëri Varane ai cili përmbys rezultatin në mi
Reali barazon rezultatin ndaj Huescas (VIDEO) Vetëm 5 minuta pas golit të Huescas, Reali ka arritur të barazojë rezultatin. Për madrilenët ka shënuar Varane i cili
Real Madridi me 3 mungesa të mëdha ndaj sfidës me Atletico Bilbaon Real Madridi me 3 fitoret në tre sfidat e fundit që ishin mjaft vendimtare ka kthyer qetësinë në ekip. Kundër Bilbaos
Reali në ankth, Ramos pranë rikthimit për sfidën e rëndësishme ndaj Monchengladbach Real Madridi më shumë mundësi në ndeshjen e radhës ndaj Borussia Monchengladbach do kenë në skuadër edhe kapitenin Sergi
Manchester United gati të ofrojë 90 milion euro për yllin e Realit Manchester Unitedi ka dërguar ofertën e parë me vlerë 90 milionë euro për qendërmbrojtësin e Real Madridit, Raphael Vara
Zidane ka disa kërkesa për Perez Carvajal, Varane duhet të rinovojnë kontratat, derisa Isco të mos shitet. Zinedine Zidane tashmë ka vendosur për skua
Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në botë Virgil van Dijk ka frenuar konkurrencën e ashpër nga dyshja e Real Madridit, Sergio Ramos dhe Raphael Varane për tu shpa
Tre gola për 3 pikë, Reali kthehet te fitorja ndaj Getafe (VIDEO) Real Madridi arriti t’i siguroj edhe tri pikë tjera, kësaj radhe duke e mposhtur Getafen. Goli i parë erdhi nga Soria
Reali dyfishon rezultatin përballë Getafes (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Realit pas një goli aksidental të Varane, "galaktikët" kanë gjetu
Bëri ndërhyrje të frikshme ndaj Varane, Lenglet: E preka, por nuk ishte penallti Clement Lenglet ka këmbëngulur se nuk e kishte faulluar Raphael Varanin në barazimin pa gola mes Barcelonës dhe Real Mad
Ramos ka ankesa: Na u mohuan dy penallti Sergio Ramos ka ngritur pyetje përse VAR-i nuk u përdor në dy raste, për të cilat ai thotë se Real Madridit iu mohuan dy
Varane: Franca vjen për fitore! Kapiteni i Francës, Raphaël Varane kërkon që përfaqësuesja e tij të bëjë një ndeshje të mirë të dielën kundër Shqipërisë
Bale bën veprimin anormal, refuzon flamurin e Realit (VIDEO) Bale vijontë jetë pjesë e Realit, por me sa duket ai nuk e dashuron këtë fanellë. Një video e publikuar në rrjetet so
"Do ishte fantastik", Varane fton Pogban te Reali Raphael Varane beson se Paul Pogba do të ishte një transferim “fantastik” nëse do t’i bashkohej Real Madridit. “Mendo
Varane "zhduk" dyshimet për të ardhmen Deri para disa muajsh largimi i tij nga Reali i Madridit dukej i sigurt në fund të këtij sezoni, por mesa duket edhe Rap
Pas Kroos është radha e Varane të vendosë të ardhmen Raphael Varane ka konfirumar se do të vazhdojë me Real Madridin edhe përtej sezonit të ardhshëm, derisa ka premtuar se d