999 rezultate për

vanhaute

Filip Petrovksi i kundërpëgjigjet Piter Vanhautes (VIDEO) Drejtori i Arkivit Shtetëror dhe anëtar i VMRO-DPMNE-së, Filip Petrovksi, përmes një video i kundërpëgjigjet ish lehtësu
Vanhaute-Petrovskit: Në vendin tim ju do ishit arrestuar me kohë (FOTO) Eksperti belg si dhe ish-ndërmjetësues i BE-së në hartimin e Marrëveshjes së Përzhinos, Peter Vanputte, ka reaguar rëndë
Vanhaute: Kjo listë zgjedhore nuk mund të përdoret në zgjedhje Ish-ndërmjetësi Petër Vanhaute, i cili ka qenë i angazhuar në bisedimet mes katër partive në plotësimin e Marrëveshjes s
Vanhojte mbështet protestat kundër Ivanovit Ndërmjetësuesi belg ne bisedimet ndërmjet katër liderëve të partive më të mëdha në Maqedoni, Pitter Vanhaute, nëpërmjet
Vanhaute: Nuk i komentoj deklaratat e Gruevskit Misioni i BE-së në Shkup, nëpërmjet profilit në rrjetin social "Twitter", u ka bërë thirrje partive politike të respekto
Vanhaute: Është arritur marrëveshja për Kodin Zgjedhor, por një parti... Ndërmjetësi europian, Peter Vanhaute, pasi ka dalë nga Klubi i Deputetëve, ka dhënë një deklaratë para mediave ku ndër t
Vazhdojnë përpjekjet për të gjetur një zgjidhje mbi legjislacionin zgjedhor Dje pas dështimit për të arritur marrëveshje mbi legjislacionin zgjedhor, edhe pse u realizuan edhe takime bilaterale me