999 rezultate për

vangjush

Rama "lëshon" Tahirin e "përkëdhel" Dakon: Dhe në burg të shkojë, është miku im! Kryeministri Edi Rama ka folur për marrëdhënien e tij me ish-kryebashkiakun Vangjush Dako dhe ish-ministrin Saimir Tahir
Dako shfaqet si kryetar bashkie edhe për Krishtlindje Vangjush Dako është parë të vizitojë bashkë me zyrtarët e Partisë Socialiste Kishën Ortodokse në Durrës, me rastin e Kr
TËRMETI/ Këtë herë nuk ja hodhi drejtësisë, Vangjush Dako do merret në pyetje Ish-kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako do të merret në pyetje nga Prokuroria. Dako pritet të japë dëshminë e tij
Bodyguardi i Vangjush Dakos "plaset" papritur në tokë, ra apo e hodhën? (VIDEO) Vangjush Dako është aktualisht një nga figurat më të komentuara për shkak të mandatit të tij të dikurshëm si kryebashki
Dako shfaqet krah Ramës, kryeministri pendohet e fshin me urgjencë videon (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri shkaktoi 51 viktima në rang kombëtar. Qyteti më i dëmtuar nga tërmeti ishte Durrës
Tërmeti shkretoi Durrësin, Vangjush Dako shfaqet në krah të Ramës (VIDEO) Pavarësisht se qëndroi për 12 vite në pushtet si një ndër kryebashkiakët më jetëgjatë të Shqipërisë, në kohën kur tërmet
A po e drejton Vangjushi bashkinë...nga kafja përballë?! Pas dorëheqjes së Valbona Sakos, Vangjush Dako duket se është rikthyer fuqishëm në Bashkinë e Durrësit. Në fakt zyrtaris
Vangjush Dako rikthehet në Bashkinë e Durrësit pas dorëheqjes së Sakos Këshilli Bashkiak në Durrës ditën e sotme vendosi Zhylien Varfaj Kryetar të Bashkisë së Durresit. Emërimi i tij erdhi pa
Durrsakët "arratisen" drejt veriut, mes tyre edhe Vangjush Dako (FOTO LAJM) Tërmeti i fortë 6.4 ballë dhe postgoditjet, kanë shkaktuar jo vetëm viktima e të plagosur, por kanë krijuar edhe panik t
Punoi krah të vëllait, dorëhiqet motra e Vangjush Dakos Ditën e sotme motra e Vangjush Dakos, Valbona Qirjako ka dhënë dorëheqjen nga posti i rëndësishëm që e mbante për rreth
Tërmet në politikë/ 170 dosjet që do të hetojë SPAK, Vangjush Dako i pari Prokuroria për Krime të Rënda ka nisur inventarizimin e dosjeve, të cilat pritet të kalojnë në duart e prokurorëve të SP
Valbona Sako inaguron ambulancën, komentuesit i nxjerrin "bojën": E ka ndërtuar Dako 2 vite më parë Kryebashkiakja e Durrësit, Valbona Sako ka inaguruar një qendër shëndetësore në fshatin Xhafzotaj. Me anë të një post
A është dru i shtrembër Vangjush Dako?, Përgjigjet Edi Rama Kryeministri Edi Rama, komenton vendimin e SHBA-ve, për shpalljen ‘Non-grata’ për ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit,
INVESTIGIMI/ Si u ngrit perandoria miliardëshe e Vangjush Dakos Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi para pak ditëve ndalimin e hyrjes në SHBA të ish-kryetarit të Bashkisë së Durrës
Vangjush Dako përfundon në prokurori pas heqjes së vizës amerikane Vangjush Dako thirret në prokurori pas heqjes së vizës amerikane. Mësohet se ai është thirrur nga Krimet e Rënda për të
Zbardhet vendimi i DASH: Pse u shpall "non grata" Vangjush Dako dhe familja e tij (FOTO LAJM) Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar në faqen zyrtare vendimin për shpalljen “non grata” në SHBA të Vangjush Dak
Dako 'non grata' reagon Basha: Lajm i mirë dhe lajm i keq Pas lajmit se SHBA i ka ndaluar hyrjen ish-kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar Kryetari i Partisë De
U ndalua të hyjë në SHBA, reagon Dako: Nuk kam asnjë koment Ish-kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ka reaguar pas lajmit të publikuar nga “Zëri i Amerikës”, sipas së cilës
Çfarë po ndodh me Vangjush Dakon, i ndalohet hyrja në SHBA Departamenti i Shtetit ndalon hyrjen në Shtetet e Bashkuara të Kryetarit të Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako dhe anëta
Rama në Durrës: Vangjushi mundi Olldashin jo më Gridën apo Salianjin Rama në takimin elektoral të Durrësit bëri disa komente për akuzat që e lidhin Vangjush Dakon me vjedhjen e votave, asht