E FUNDIT/ Sërish rritje e ndjeshme e të të infektuarve, 21 raste në 24 orë
999 rezultate për

vanesa

Do të festonte 14 vjetorin, Vanessa Bryant i bën dedikimin prekës të bijës (FOTO LAJM) Me 26 Janar legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe vajza e tij 13 vjeçare, Xhana humbën jetën në një aksident tragjik
Homazhet për Kobin dhe të bijën, Vanesa mban fjalimin që përloti botën (VIDEO) Ditën e djeshme janë mbajtur homazhet publike për humbjen e legjendës së basketbollit, Kobi Brajant dhe vajzës së tij Gi
18-vjeçarja shqiptare lë pa fjalë jurinë e "Italia's got talent" (VIDEO) Një 18 vjeçare shqiptare, e quajtur Vanesa Krasniqi, ka lënë pa fjalë jurinë e “Italia’s got talent”. Ajo ka performuar
Fjalët e ndjera të vajzës së Bajram Rexhepit për babain e saj Vajza e ish-kryeministrit të ndjerë tashmë të Kosovës, Bajram Rexhepi ka falenderuar autoritetet e Kosovës për organizim
Puyol dhe Vanesa lenë spitalin me Manuelan në duar (FOTO LAJM) Vanesa Lorenzo dhe Carles Puyol kanë lënë spitalin me Manuelan e vogël në krah: "Ne jemi të kënaqur me këtë fazë të re",
Mes fëmijëve edhe një shqiptare që i mbijetoi masakrës Sipas të dhënave të fundit, në shkollën “Sandy Hook” në Newtown ku humbën jetën 27 veta, ishte edhe një nxënëse shqiptar