999 rezultate për

valverdes

Trajneri i Holandës pohon se ka pasur kontakte me Barcelonën Ronald Koeman, i pranishëm gjatë hedhjes së shortit të Ligës së Kombeve në kryeqytetin e Holandës, Amsterdam, komentoi z
A ishte Messi pro shkarkimit të Valverdes? Zbulohet e vërteta Lionel Messi nuk e deshi shkarkimin e trajnerit Ernesto Valverde. Mediat në Spanjë shkruajnë se Messi dhe Luis Suarez
Merret vendimi zyrtar për dënimin e Valverdes Teksa po zhvilloheshin minutat e fundit të shtesës në finalen ndaj Atleticos, mesfushori i Real Madrid bëri një ndërhyrj
Kush është Quique Setien? Trajneri i ri i Barcelonës Ish-trajneri i Real Betisit, Quique Setien, është emëruar trajner i Barcelonës, pas shkarkimit të Ernesto Valverdes. Pas
Drejtuesit e Barcelonës takohen për të vendosur fatin e Valverdes Drejtuesit e Barcelonës janë në takim për të vendosur fatin e trajnerit Ernesto Valverde. “Mundo Deportivo” raporton
Fundi i sezonit do jetë edhe fundi i Valverdes te Barcelona Koha e Ernesto Valverdes në bankën e Barcelonës po merr fund Mirëpo, siç raporton ESPN, Barcelona nuk dëshiron që ta
Valverde në rrezik, 2 holandezë dhe një argjentinas presin radhën Humbja ndaj Levantes në fundjavë në La Liga dhe barazimi në mesjavë në Champions League ndaj Slavias së Pragës kanë vend
Barcelona ka gati pasardhësin e Valverdes Tekniku Ernesto Valverde nuk ka arritur për asnjë moment të ndjehet i sigurt në stolin e katalanasve. Ai ka qenë në d
Bomba nga Franca: Coutinho do të rikthehet te Liverpooli Një lajm bombë vjen nga francezja, "Le10Sport", cila shkruan se Jurgen Klopp po mendon seriozisht të rikthejë në skuadër
Pique i del në mbrojtje Valverdes: Jemi të trishtuar, por do të fitojmë trofe të tjerë "Nuk ka justifikime, jemi Barcelona. Kemi detyrimin për të fituar gjithçka". Nëse këtë e thotë Gerard Pique, dikush që k
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Pavarësisht zhgënjimit prej eliminimit nga Liga e Kampionëve, Barcelona ka vendosur të konfirmojë trajnerin Ernesto Valv
Tundet stoli i Valverdes, dalin në skenë emrat e dy holandezëve Stoli i Valverdes të Barcelona është tronditur pas eleminimit të turpshëm në Champions nga Liverpooli. Edhe pse nuk k
Barcelona nxjerr 3 yje në shitje, pritet të përfitojë rreth 300 milion euro Barcelona pritet të mbledhë reth 300 milionë euro nga shitjet e lojtarëve këtë verë. Sipas ESPN FC, Barcelona është
Zyrtare: Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Ernesto Valverde do të jetë trajner i Barcelonës edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi katalanas njoftoi se kanë arritu
Icardi me shokë mbërrijnë në Barcelonë Interi do të përballet me Barcelonën në stadiumin "Camp Nou", e vlefshme për UEFA Champions League. Por skuadra e Lu
Konferenca e Valverdes pas ndeshjes Skuadra e Barcelonës arriti një fitore të rëndësishme përballë Tottenham në ndeshjen e vlefshme për grupin B në champion
Formacionet zyrtare Barça-Huesca, Valverdes e nis me më të mirët Barcelona dhe Huesca do të përballn ditën e sotme për tre pikë të vlefshme në La Liga. Kjo ndeshje do të zhvillohet n
Barcelona ofron Dembelen për Mohamed Salahn Forma fantastike e egjiptianit, Mohamde Salah ka zgjuar interesimin e shumë skuadrave evropiane, në mesin e tyre Real Ma
Valverdes nuk i humb motivimi edhe pas eleminimit nga Championsi Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, njden se akoma ka sezon për të shijuar pavarësisht se hoqën dorë nga Champions
Fjalët e para të Valverdes pas eliminimit nga Roma Ka ardhur edhe reagimi i parë i trajnerit të Barcelonës, Ernesto Valverde pas eliminimit dramatik nga UEFA Champions Lea