999 rezultate për

valverde

Barcelona vetëm fiton, Valverde kërkon rekordin e Martinos Barcelona e këtij sezoni marshon me ritëm të frikshëm. Ato 2 humbje në Superkupën e Spanjës i shërbyen skuadrës së Ernes
Valverde i kenaqur me skuadrën pas ndeshjes Barcelona ka marrë një fitore të lehtë nga udhëtimi në Girona. Lideri aktual i La Ligës, ka triumfuar edhe në ndeshjen e
Valverde: Reali është në pozicionin që ishte Barcelona para një muaji, por rruga është e gjatë Trajner i Barcelonës, foli dje në konferencë për shtyp, në vigjilje të pwrballjes me Girona. Luani ndaj Girona, që k
Valverde: Nuk e di si do ta menaxhojë Reali krizën Pas pesë xhirove në La Liga, Real Madridi është shtatë pikë prapa Barcelonës dhe sipas të gjithëve edhe zyrtarisht “Los
Valverde tregon se si duket Messi kur e shikon nga pranë se si luan Messi shënoi mbrëmë 4 gola teksa Barcelona fitoi 6-1 ndeshjen e radhës në La Liga, të luajtur në “Camp Nou”. “Ai ësh
Valverde: Dembele po të kishte ekpseriencë nuk do të dëmtohej Ousmane Dembele është në Finlandë ku do të operohet pas lëndimit që e pësoi, ndërsa trajneri Ernesto Valverde ka thënë s
Valverde: Ja futbollistët që mund ta zëvendësojnë Dembelen Sulmuesi francez, Osmane Dembele u lëndua në ndeshjen ndaj Getafes dhe pritet të mungojë për katër muaj. Sipas trajne
Valverde: Ndodhin gjëra të mira kur Messi kap topin, Dembes i duhet pak kohë për tu përshtatur Ernesto Valverde gjithashtu ishte i pranishëm në konferencë për shtyp mbrëmë pas ndeshjes kundër Juventusit të fituar me
FIFA zgjedh lojtarin më të mirë gjatë dy përballjeve të Kualifikueseve Federico Valverde, mesfushori i Real Madridi i cili është i huazuar ka shkëlqyer këtë javë në debutimin e tij me kombëta
Talenti 19-vjeçar i Realit të Madridit debuton me një super gol me Kombëtaren e Uruguait (VIDEO) Nuk ka më mirë se sa të debutosh me gol me fanellën e kombëtares tënde. Këtë gjë e ka arritur me sukses mbrëmë Federi
Valverde e konfirmon se dëshiron edhe më shumë blerje të reja Menaxheri i Barcelonës Ernesto Valverde thotë se ai dëshiron akoma më shumë blerje përpara se merkatoja të mbyllet javën
Trajneri i Barcelonës fjalë magjike për Dembelen Barcelona tashme ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, për 105 milionë euro, p
Valverde i jep Messit pozicionin e ri, e rikthen si në kohët e Guardiolës Ernesto Valverde pas vetëm 3 ndeshjes ka vendosur që formacioni më i mirë me Lionel Messin është ta vendosësh argjentina
Valverde pas ndeshjes përgëzon Realin: 1 kundër 1 janë të tmerrshëm Real Madridi arriti që të një fitore të pastër 1-3 kundër Barcelonën në ndeshjen e parë të superkupës së Spanjës. Trajn
Valverde gjithmonë është respektuar dhe dashur nga kampi madrilen Superkupa e Spanjës me El Clasicon në Camp Nou hap një sezon tjetër të futbollit spanjoll dhe është gjithashtu debutimi
Valverde gjithmonë është respektuar dhe dashur nga kampi madrilen Superkupa e Spanjës me El Clasicon në Camp Nou hap një sezon tjetër të futbollit spanjoll dhe është gjithashtu debutimi
Valverde: Dua dhe vetëm dua që Neymar të qëndrojë Ernesto Valverde thotë se katalanasit absolutisht duan që Neymar të qëndrojnë në Camp Nou pas interesit nga Paris Saint-
Valverde: Merkaton më të mirë e kam pjesë të ekipit Mundo Deportivo thekson në kopertinën e saj disa nga reflektimet e Ernesto Valverde në konferencë për shtyp të hënën.
Valverde i ka të gjithë gati, gjejeni kush është kthyer në stërvitje Ernesto Valverde i ka të lojtarët e gatshëm. Ndryshe nga sezonet e kaluara, ai do ti ketë të gjithë të gatshëm për përpl
Messi nga Japonia flet për teknikun Valverde Lionel Messi foli për Ernesto Valverde gjatë ngjarjeve promovuese të FC Barcelona në Japoni. "Unë jam duke parë para