999 rezultate për

valteri

Halit Valteri "kap ofertën 3 në 1": PS, PD dhe LSI jetojnë "në paqe" në Përmet Në Përmet, tre partitë kryesore jetojnë në “paqe”, pasi edhe zyrat i kanë të vendosura në të njëjtën godinë. E para r
Si asnjëherë më parë, Halit Valteri tregon me kë politikane shqiptare do të dilte në takim Mbrëmë në “Shiko Kush LUAN”, me autore e moderatore Luana Vjollca i ftuar ishte një nga deputetët e Kuvendit të Shqipëri
Valteri sfidon Ramën në Kuvend: Ku përfundojnë taksat tona Deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri i kërkon Ramës të dalë në përballje të vërtetë me qytetarët për buxhetin
Valteri ngre tonet nga Kuvendi: Shqiptarët duan përgjigje për 51 viktimat e tërmetit Në seancën e sotme plenare, deputeti Halit Valteri në interpelancën me Ministrin për Rindërtim, Arben Ahmetaj tha se asn
Shkoi për të goditur Gjiknurin? Halit Valteri zbulon prapaskenat: Më kërcënoi! Deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri, ka sqaruar sherrin me Damian Gjiknurin në Kuvend, kur u kaluan ndryshim
E skualifikuan nga gara, Klevis Balliu kandidon për deputet tek LSI? Lufta për "pushtet" la jashtë listës për deputet ish-deputetin Klevis Balliu dhe ish-kryetari e bashkisë Eduart Kapri.
Valteri: Sa herë vjen guruja i takon gruan i merr nga 5 milion euro (VIDEO) Deputeti i opozitës Halit Valteri ditën e sotme u konfrontua me deputetin socialist Damian Gjiknuri, të cilin tentoi dhe
Gjiknuri pas konfrontimit me Valterin: Nuk dinë të kontrollojnë emocionet Deputeti socialist, Damian Gjiknuri mohoi të ketë kërcënuar deputetin e opozitës parlamentare, Halit Valteri. Gjiknur
Valteri sqaron përplasjen me Gjiknurin: Më kërcënoi! I bëj thirrje Ramës të tërheqë këtë qen bir qeni Deputeti i opozitës Halit Valteri shpërtheu në akuza të ashpra ndaj deputetit socialist Damian Gjiknuri pas përplasjes q
Halit Valteri tenton të godasë Damian Gjiknurin jashtë Kuvendit (VIDEO) Një debat i ashpër në ambientet e jashtme të Kuvendit të Shqipërisë mes Damian Gjiknurit dhe Halit Valterit për pak do t
Valteri flet nga Kuvendi: Shqiptarët kanë nevojë për hapje listash dhe jo për klounë politikë Deputeti Halit Valteri ka mbajtur fjalën e tij nw Kuvend ku theksoi se shqiptarët kanë nevojë për hapje listash dhe jo p
"7x7 janë 42", Halit Valteri tallet me gafën e famshme të Bashës në Tik Tok (VIDEO) Deputeti i opozitës Halit Valteri së fundmi në Tik Tok ka publikuar një video me gafën e famshme të kryedemokratit Lulzi
Tik tok "çmend" deputetin, pështyn telefonin duke folur me Ramën: Unë pëlqej pjeshkën (VIDEO) Deputetin e opozitës Halit Valteri tashmë mund ta gjeni edhe në “Tik tok”. Mes videove, shfaqet duke provuar edhe trend
Valteri kërkesë Kuvendit: Të na bëhet tamponi të gjithëve Në seancën e sotme, deputeti Halit Valteri tha në fjalën e tij se kur të mbarojë senca të gjithëve duhet tu kryhet tampo
Valteri bën akuzën e fortë: Bizneset që kanë lidhje me politikanët mbajnë pishinat hapur Deputeti Halit Valteri i ka kërkuar kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi të ndërhyjë për ndryshimin e aktit normativ që mbyll k
Deputeti i opozitës bëhet baba, vjen në jetë vajza Deputeti i opozitës në Kuvend Halit Valteri është bërë baba ditën e sotme. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Valteri në
Realiteti i politikës në Shqipëri: Sherr e ofendime brenda, krah për krah e të qeshur jashtë (FOTO LAJM) Nuk është tashmë një cudi që politikanët shqiptarë të kenë "dy karaktere" një për elektoratin e një për vete. Gjatë s
Momente tensioni në Kuvend, Halit Valteri përplaset me Ralf Gjonin (VIDEO) Seanca e sotme në Kuvend ka patur edhe momente tensioni brenda opozitës. Deputeti Halit Valteri është përplasur me Ralf
''Ai me kapele trazoi ujrat'', deputeti flet pas dëshmisë për SPAK (VIDEO) Deputeti i opozitës Halit Valteri ka folur pas paraqitjes në SPAK, i thërritur pas denoncimit të fortë qe beri dje gjatë
Nxorri videon nga atentati i prokurorit Ndoji, deputeti mbërrin në SPAK Pasi publikoi dje në Kuvend disa pamje të kamerave të sigurisë marrë nga disa biznese në lidhje me atentatin ndaj prokur