999 rezultate për

valon

Valon Behrami në festë, gruaja e tij fitoi medaljen e parë të artë Lara Gut-Behrami sapo ka fituar medaljen e parë të artë. Gruaja e futbollistit kosovar, Valon Behrami, ka fituar një
Arrestohet emigranti nga Zvicra që rrahu gazetarin Valon Syla Gazetari dhe publicisti, Valon Syla, ka njoftuar se personi i cili e ka sulmuar gjatë ditës së sotme në Prishtinë, është
Policia reagon për dhunën ndaj gazetarit Syla: Po hetojmë Policia e Kosovës ka reaguar në lidhje me sulmin fizik të ushtruar ndaj Valon Sylas. Zëdhënësja e policisë për rajonin
Gazetari Valon Syla sulmohet fizikisht në qendër të Prishtinës Gazetari Valon Syla është sulmuar fizikisht para disa minutave në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta Express. Nga
Valon Berisha: Për këtë fitore ka pasur nevojë e gjithë Kosova Kosova ia doli që sonte në "Fadil Vokrri" ta mposhtë Moldavi minimalisht dhe ti paketojë tre pike të plota. Falë goli
Lojtarët me covid-19, shtyhet ndeshja Genoa - Torino Tashmë vendimi është zyrtar. Shtyhet ndeshja mes Genoas dhe Torinos e vlefshme për javën e 3-të në Serie A. Vendim
Lazio afër Kumbullës, në marrëveshje përfshihet edhe Valon Berisha Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, po kërkohet me ngulm nga disa prej klubeve më të mëdha italiane si La
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Valon Berisha flet për herë të parë si lojtar i Fortuna Dusseldorfit Ylli kosovar, Valon Berisha ditën e sotme është prezantuar te skuadra e Bundesligës, Furtuna Dusseldorfit. Mesfishori
ZYRTARE/ Valon Berisha transferohet te skuadra gjermane Ylli i Kombëtares kosovare nuk arriti të siguronte një vend titullari te Lazio kjo për shkak edhe të dëmtimit të rëndë q
Ylli kosovar i Lazios drejt skuadrës gjermane Valon Berisha nuk po arrinw tw gjejw njw vend titullari te skuadra e Lizios e cila momentalisht po gwzon njw formw fanta
Valon Berisha rikthehet te Salzburg? Ky është plani i Igli Tare Valon Berisha me shumë gjasë mund të kthehet tek skuadra e Salzburg. Berisha nuk ka pasur një aventurë të mirë me Laz
Nuk ka bindur te Lacio, lojtari shqiptar në orbitën e 3 skuadrave italiane (FOTO LAJM) Valon Berisha nuk po kalon një periudhë të mirë te Lacio, dhe mundësitë që ai të largohet nga “Olimpico” janë të mëdha.v
Valon Berisha nuk po gjen hapësira te Lazio, drejt hauzimit në janar Aventurës së Valon Berishës te Lazio po i vjen fundi. Pas Riza Durmishit, një tjetër futbollist me origjinë shqiptare po
Trajneri i Lazios flet për Valon Berishën Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi ka folur për mesfushorin e Kosovës, Valon Berisha. Në një intervistë për "Tuttomerc
Valon Ahmedi nënshkruan për klubin kroat Listës së lojtarëve shqiptarë që aktivizohen në kampionatin kroat i është shtuar dhe një emër tjetër. Bëhet fjalë për
Interi nuk di të ndalet, mposht minimalisht Lazion (VIDEO) Interi ka shënuar fitoren pestë me radhë në Serie A. Skuadra e drejtuar nga Conte ka mposhtur Lazion me rezultat 1-0
Valon Berisha gjen shkakun e humbjes së Lazios në Europa League Mesfushori i Lazios, Valon Berisha, ka komentuar humbjen nga Cluj në Europa League. Skuadra italiane ishte në epërsi
I shënoi 2 gola Anglisë, Berisha në formacionin më të mirë në "Euro 2020" (FOTO LAJM) Valon Berisha është zgjedhur në formacionin më të mirë të kualifikimeve për "Euro 2020". Futbollistët e Kombëtares së
GOOOL! Kosova shtang Anglinë (VIDEO) Kosova e ka nisur me gol në Wembley. Valon Berisha ka shënuar që në minutën e parë duke shtangur anglezët. Një gabim