999 rezultate për

valls

Ish-kryeministri francez, kandidat për Bashkinë e Barcelonës Ish-kryeministri i Francës, Manuel Valls po konsideron mundësinë që të kandidojë në zgjedhjet për Bashkinë e Barcelonës,
Ish-kryeministri francez largohet nga partia socialiste Ish-kryeministri francez, Manuel Valls, i cili mbështeti kandidatin e qendrës Emmanuel Macron në zgjedhjet presidenciale
Ish-kryeministri Valls lë socialistët dhe bashkohet me Macron Ish-kryeministri socialist francez, Manuel Valls deklaroi mbështetjen e tij për lëvizjen politike të Macron në zgjedhjet
Qëllohet me shpullë kandidati socialist për President të Francës (VIDEO) Ish-Kryeministri dhe kandidati për President të Francës, Manuel Valls është sulmuar në rrugë nga një i ri. Ai po përs
Manuel Vals shpall zyrtarisht kandidaturën për president të Francës Kryeministri i Francës, Manuel Valls ka njoftuar se do të garojë në zgjedhjet presidenciale, që do të mbahen vitin e ard
Franca nis fushatën e re anti-ekstremistë Franca ka nisur një fushatë të re në internet që synon parandalimin e të rinjve për t’iu bashkuar ekstremistëve të ISIS.
Kritikohet Valls/ Përdori simbolin e “Marianne” për debatin e burkinit Kryemistri i Francës, Manuel Valls, ka marrë kritika të ashpra nga shumë rivalë politikë, historian dhe nga një pjesë e
Valls: Tri ditë zie në Francë Kryeministri francez, Manuel Valls, në daljen e tij publike është shprehur se vendi i tyre ka nevojë të shfaq solidarite
Manuel Valls: Jemi nën kërcënim të madh terrorist Kryeministri i Francës, Manuel Valls, ka lajmëruar se një qelizë xhihadiste në Belgjikë ka planifikuar një tjetër sulm k
Valls confirms France's support for EU integration Prime Minister Edi Rama, with the invitation of French Prime Minister Manuel Valls, held today his official visit to Par
Valls konfirmon mbështetjen e Francës në procesin e integrimit të Shqipërisë në BE Kryeministri Edi Rama, me ftesë të kryeministrit francez Manuel Valls, zhvilloi sot vizitën e tij zyrtare në Paris, ku u
Kryeministri i Francës "dëbon" Benzeman nga Kombëtarja Kryeministri i Francës, Manuel Valls e ka dhënë paralajmërimin e parë për largimin e Benzemas nga Kombëtarja e Francës.
Sulmet në Paris të planifikuar dhe organizuar nga Siria Kryeministri francez, Manuel Valls, është shprehur një ditë më parë se sulmet ishin përgatitur në Siri, ndërsa tashmë ja
A ka rrezik për Luftë të Tretë Botërore?! Ngjarja në Paris ka shtuar dozat e frikës. Një tezë tepër e rrezikshme është ajo se afër po na pret Lufta e Tretë Botëro
Barça në një kampionat me PSG-në Në rast se Katalonia merr pavarësinë nga Spanja, Barcelona mund të largohet nga La Liga. Lajmi është konfirmuar edhe nga
Valls: 1300 xhihadistë gati për të sulmuar Francën Rreth 1 300 persona të përfshirë në grupet ekstremiste të xhihadistëve, rrezikojnë Francën. Këtë shqetësim e ka ngritur
Manuel Valls: Jemi në luftë me terrorizmin, jo me Islamin Kryeministri francez, Manuel Valls në një fjalim mbajtur në parlament tha se Franca është në luftë me terrorizmin dhe e
Manuel Valls emërohet Kryeministër i Francës Pas disfatës së Partisë Socialiste në zgjedhjet lokale të Francës, gjatë ditës së djeshme paraqiti dorëheqjen kryeminist
Franca përkrahë heqjen e vizave për Kosovën Në kuadër të vizitës zyrtare në Republikën e Francës, ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi është pritur nga mi
Arrestohet i dyshuari për vrasjen e ushtarit francez Policia e Francë ka rrestuar mëngjesin e sotëm autorin që dyshohet për vrasjen e ushtarit francez ditën e shtunë në peri