999 rezultate për

valladolidi

Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO) Real Madrid ka fituar me vështirësi në shtëpi 1-0 ndaj Real Valladolid. Heroi i fitores ishte Vinicius Junior (65’),
Formacionet zyrtare: Real Valladolid – Real Madrid Në Estadio Jose Zorrilla, Real Valladolidi dhe Real Madridi zhvillojnë ndeshjen e javës së 27-të në La Liga. Los Blan
Messi i dhuron fitoren Barcelonës ndaj Valladolidit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore me rezultatin minimal 1-0 ndaj Valladolidit në "Cmap Nou". Golin e vetëm në këtë takim
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Valladolidit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Valladolidit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është talenti brazilian
"Qëndroj në Spanjë, me Shqipërinë në Euro 2016" Me gjithë telashet që kanë karakterizuar karrierën e tij në Spanjë, kryesisht me dëmtimet, Valdet Rama ka pohuar se do t
Valdet Rama, titullar në humbjen e Valladolidit Mesfushori kosovar, Valdet Rama, ka qenë titullar te Real Valladolidi që në udhëtim u mposht nga Real Sociedadi me rezul
Reali mposht Valladolidin (VIDEO) Real Madridi ka arritur një fitore jo të lehtë në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma kundër Valladolid. Të parët s
Liga Spanjolle, Real Madrid mposhte Valladolidin (VIDEO) Tre ndeshje interesante jane zhvilluar sonte ne Ligen Spanjolle. Ne ndeshjen e pare, Deportivo ka mposhtur Sevillen. Rea