999 rezultate për

valerie

Hollande prishet me aktoren, kthehet tek gazetarja (FOTO LAJM) Revista "Closer" i ndezi fitilin kësaj historie dhe po ajo mund ta shuajë sërish atë. Po flasim për lidhjen mes presiden
Më mirë me një apo tre gra? (FOTO-LAJM) Prej disa vitesh familja Darger jeton haptas si poligame në shtetin federal amerikan të Jutas, dhe madje ka publikuar nj
Valerie Amos: OKB nuk do të zmbrapset nga Siria Valerie Amos, shefja e OKB-se per çeshtjet humanitare shprehu keqardhje per shkeljen e armepushimit tre-ditor, i cili do
Valeri e tronditur nga tradhëtia e Hollande Zonja e Parë e Francës, Valerie Trierweiler, ka rrëfyer momentin e parë kur mori vesh për tradhëtinë e partnerit të saj
Presidenti Hollande ndahet nga Valeri President francez Fransua Hollande konfirmoi ndarjen e tij nga partnerja Valerie Trierweiler. Lajmi i ndarjes së tij erd
Hollande-Trierweiler, çifti më i fuqishëm i Francës Në pedanën e një takimi zgjedhor në sheshin e një qyteti dëgjohej melodia e famshme e Edith Piaf “La vie en Rose”. Frans
Valerie, zonja e parë e Francës Valerie Trierweiler me profesion gazetare, pas përfundimit të studimeve në Sorbonne, ku u diplomua në shkencat politike