999 rezultate për

valentinin

Çifti shqiptar kapet në Greqi, si po e "festonin" Shën Valentinin Dita e djershme e cila është festuar edhe si dita e dashurisë, nuk ka qenë vaj për të gjithë. Një çift shqiptar janë
Harrojeni Shën Valentinin nga Liqeni, ja si do të jetë moti nesër Nëse kishit planifikuar që këtë Shën Valentin ta kaloni Liqeni, ndryshoni urgjentisht planet. Moti nuk është në favor
“Mora dhuratën më të shtrenjtë”, Rezarta Shkurta feston pas disa vitesh Shën Valentinin Pas disa vitesh edhe këngëtarja Rezarta Shkurta ka mundur të festojë festën e Shën Valentinit. Së fundmi, ajo ka treg
E dinim single, si e festoi Klaudia Pepa Shën Valentinin Klaudia Pepa tërë këtë kohë ka deklaruar se pas ndarjes nga Albi Nako nuk ka një njeri në jetën e saj. Ama postimi i
Sinani rrëfen Shën Valentinin erotik: Shkuam në hotel dhe u zhveshëm Sinan Hoxha dhe Andrra Destani mbeten një nga çiftet më të dashura për të cilët publiku ka gjithnjë kuriozitet. Ama k
Ekipi olimpik i Norvegjisë festoi Shën Valentinin më së miri! (FOTO LAJM) Ekipi olimpik i Norvegjisë për sportin e curling është i njohur për stilin e guximshëm. Megjithatë kjo nuk i ndaloi s
Selena Gomez dhe Justin Bieber festojnë të ndarë Shën Valentinin (FOTO LAJM) Dje shumica e çifteve të dashuruar festuan Shën Valentinin së bashku. ''Vetëm'' Justin Bieber dhe Selena Gomez edhe pse
Eminem dhe Ed Sheeran ''shkatërrojnë'' Shën Valentinin Ed Sheeran dhe Eminem kanë ''shkatërruar'' ditën e Shën Valentinit. Dy këngëtaret kanë nxjerrë videon më të re ''Rive
Jon Gjebrea surprizon të fejuarën për Shën Valentinin, zbuloni dhuratat (FOTO LAJM) Dje ishte Shën Valentini,dita e dashurisë. Në emër të kësaj dite shumë çifte zgjodhën të shkëmbenin dhurata me njëri -tj
Dhuratat që "prishën" Shën Valentinin, do shkriheni së qeshuri (FOTO LAJM) Dhuratat janë nga më të ndryshmet dhe nga më të shumëllojshmet. Por shihni një listë të dhuratave që nuk duhet të bën
I sinqertë apo jo? Rama tregon se me kë do t'a kalojë Shën Valentinin Dita e sotme është festa e dashurisë, Shën Valentini. Në çdo familje, ku më shumë e ku më pak, ndihet romanticiteti
Julian Deda uron Shën Valentinin me një fotografi epike! (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Julian Deda, duket se ditën e Shën Valentinit, ka zgjedhur ta urojë ndryshe. Ai njihet për
Berisha më romantik se kurrë, foto e dedikim për ditën e dashurisë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në "Facebook" ka uruar ditën e të dashuruarëve, Shën Valentinin.
Amarda zgjedh ta urojë kështu Shën Valentinin (FOTO LAJM) Amarda Toska është duke shijuar shtatzëninë e saj të dytë. Lajmin e bukur të shtatzënisë e dha vet Ermali dhe për më
Festojnë Shën Valentinin e 60-të, çifti tregon sekretin e martesës Gruaja e përkushtuar Barbara Keeling ka zbuluar sekretet e saj për një martesë të gjatë e të lumtur ndërsa ajo feston Di
Bebe Rexha ''kërkon'' të dashur për Shën Valentinin Shën Valentini po afron dhe duket se një gjë e tillë e ka trishtuar këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha. Në rr
Kim Kardashian ka menduar ta festojë ndryshe Shën Valentinin (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka vendosur ta festojë në një mënyrë krejt të veçantë Shën Valentinin këtë vit. Ajo ka përgatitur një lis
Shkëlzen Berisha nuk shkon në komisionin e CEZ, Balla: Po feston Shën Valentinin Pasditën e sotme është rimbledhur sërish komisioni hetimor për çështjen e CEZ ku ka qenë i thirrur për të dëshmuar djali
Ja si e festoi Ronaldo Shën Valentinin Ronaldo me bukuroshen spanjolle (FOTO) Cristiano Ronaldo e ka festuar duke bërë “shopping” ditën e Shën Valentinin në Madrid së bashku me të dashurën e tij Geo
Urimi i veçantë i Kryeministrit Rama për Shën Valentinin Kryeministri i vendit, Edi Rama mbrëmjen e sotme në llogarinë e tij në Facebook i ka kushtuar një status ditës së Shën V