999 rezultate për

valentina

Njihuni me adoleshenten që ka 7 të dashur dhe përfiton mijëra euro çdo muaj Një vajzë 18-vjecare ka zgjedhur që të ardhurat e saj ti sigurojë nga burrat e pasur. Valentina ka zbuluar historinë e s
Ka pasion karatenë dhe "djeg" Instagramin me foto (FOTO LAJM) Modelja italiane Valentina Fradegrada ka nxehur instagramin, me disa foto tepër seksi që ka postuar së fundmi. E lind
Tifozja e Juventusit lë pas eleminimin, fotot e fundit në Instagram janë të papërballueshme (FOTO LAJM) Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin m
"Tërbohet" tifozja e Juves, zhvishet para kamerave (FOTO LAJM) Në Itali ka nisur edicioni i 16-të i "Grande Fratelo VIP" dhe pjesë është bërë modelja dhe basketbollistja italiane, Val
Vajza e Allegrit nuk do lidhej kurrë me një futbollist, arsyeja do t'iu habisë Valentina Allegri, vajza e trajnerit të Juventusit , Massimiliano Allegri, ka rënë pre e një kamere të fshehtë të bërë n
Valentina, tifozja e Juventusit që po çmend ‘Instagramin’ (FOTO LAJM) Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin m
Tifozët e Juves hakmerren ndaj Simeones, ja çfarë i bëjnë Tifozët e Juventusit kanë vënë në shënjesër vajzën e Simeones, në shënjë hakmarrje ndaj këtij të fund për mënyrën absurd
Basketbollistja Valentina Vignali, shfaqet më e nxehtë se kurrë në shtrat (FOTO LAJM) Valentina Vignali nuk rresht së dhuruari spektakël në rrjetet sociale për fansat e saj. Basketbollistja italiane, që
Tifozja e Juventusit që po tërbon Instagramin (FOTO LAJM) Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin m
Valentina Vignali mahnitëse në Instagram (FOTO LAJM) Valentina Vignali ndryshon pamje dhe pozon për një shtëpi të rëndësishme të modës, Moschino. Në Instagramin e saj ka
Valentina Vignali, sukses në modë, por pa harruar topin (FOTO LAJM) Valentina Vignali ndryshon pamje dhe pozon për një shtëpi të rëndësishme të modës, Moschino. Në Instagramin e saj ka pub
“Nuk u ndikova nga paragjykimet, mora burrin që doja…” (VIDEO) Valentina dhe Mahmuti janë rasti tipik i dashurisë së vërtetë dhe të pakushtëzuar. Ata janë njohur sëbashku krejt ra
Duket si në filmat e James Bond, politikania bëhet hit në internet (FOTO LAJM) Një senatore nga Rusia me një model flokësh të pazakontë, që e bën "të duket si një gazetar i James Bond", është bërë nj
Ndocaj ua kalon të gjithëve, poezia për bashkëshorten do t'ju përlotë (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj nuk ka harruar të surprizojë bashkëshorten e tij në ditën e madhe t
Valentina Leskaj heq petkun e politikanes dhe zbulon rolin e saj si nënë dhe vjehrrë Sa herë një personazh i njohur politik bëhet pjesë e debateve televizive, dashje pa dashje, për të krijohet një profil “
Misteri në Shkodër, nëna hedh dyshimet: Ma vranë djalin, e hodhën në lumë Vdekja e 14 vjeçarit Valentin Çarkaj nga familja e tij vijon ende të jetë një dilemë e madhe. Nëna e tij Valentina Ça
Meta betohet si Presidenti i ri i Shqipërisë (FOTO LAJM) Ilir Meta mori sot zyrtarisht detyrën e Presidentit të Republikës. Ai mbërriti në orën 18:02 në parlament, i shoqëruar e
Valentina Leskaj braktis Partinë Socialiste Partia Socialiste ditën e sotme ka bërë publike listën e kandidatëve të cilët do të marrin pjesë në zgjedhjet e qershori
Valentina Grishko stërvitet për Kupën e Botës "Rusi 2018" (FOTO LAJM) Valentina Grishko është një modele ruse 26-vjeçare me pasion të zjarrtë për futbollin. Prej disa muajsh, ajo ka nisu
Valentina Leskaj flet për familjen: Ja raporti i veçantë me dy djemtë e mi...(FOTO LAJM) Valentina Leskaj ditën e sotme e ftuar në News 24, ka ardhur ndryshe, jo si një politikane dhe femër në karrierë por si