999 rezultate për

valencia

Kërcënohet me jetë presidenti i klubit të La Ligas Një ngjarje e rëndë raportohet nga Spanja. Klubi i Valencias ka dorëzuar në polici një padi, pasi presidenti i saj, Anil
Chelsea mposhtet nga Valencia në "Stamford Bridge" (VIDEO) Ne ndeshjen e parë për fazën e grupeve të Champiosn League, Chelsea është befasuar nga Valencia në shtëpi. Pjesa e pa
Befasohet Chelsea, Valencia zhbllokon rezultatin në "Stamford Bridge" (VIDEO) Chelsea është befasuar në "Stamfrod Bridge" nga Valencia teksa spanjollët kanë kaluar në epërsi në me anë të sulmuesit R
Barcelona me "5 yje" fundos Valencian (VIDEO) Barcelona arriti të sigurojë fitore me rezultat 5:2 kundër Valencias, që e kishte mposhtur në finalen e edicionit të kal
Barcelona shënon dy herë në 10 minuta përballë Valencias (VIDEO) Barcelona e ka nisur vrullshëm ndeshjen përballë Valencies në “Camp Nou”, ku ka shënuar 2 gola në 10 minutat e para.
Andre Silva nuk ka vend te Milani, Valencia hidhet në sulm Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një tran
Aktorit të njohur i ndodh tragjedia, i vdes fëmija i vogël Ferdinando Valencia është një aktorët e njohur të telenovelave, i cili së fundmi po përjeton një ngjarje ngamë të dhimb
ZYRTARE: Portieri i Barcelonës nënshkruan me Valencian Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës së Valencias. ‘Nëndetësja e verdhë’ do
Dalin provat, si e trukoi ndeshjen skuadra e "fenomenit" (VIDEO) Bisedat e incizuara mes personave të përfshirë në rastin e kurdisjeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll dëshmojnë se ki
Skandali në La Liga, skuadra e Ronaldo "fenomenit" trukoi ndeshjen e javës së kaluar (VIDEO) Skandali i trukimeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll ka bërë që të përfundojnë në pranga emra të njohur në këtë vend
Barcelona dështon edhe në Kupën e Mbretit, Valencia ngre lart trofeun (VIDEO) Valencia ka arritur ta fitojë titullin e Kupës së Mbretit, pasi e mposhti Barcelonën me rezultat 2:1 në finalen që u zhv
Surprizon Valencia shënon golin e dytë përballë Barcelonës (VIDEO) Valencia është duke surprizuar Barcelonën në finalen e Kupës së Mbretit. Është duke u luajt minuta e 35’ dhe Valencia ka
Barcelona-Valencia, finalja e Kupës së Mbretit: Formacionet zyrtare Sezoni 2018/19 i Kupës së Mbretit përfundon sonte me finalen e madhe mes Barcelonës dhe Valencias, në stadiumin "Benito
Finalja Barcelona-Valencia, Kupa shpëton Valverden (FOTO LAJM) Barcelona – Valencia, formacionet e mundshme Sonte, nga ora 21:00 në "Villamarín", Barcelona do të kërkojë trofeun e
Trajneri i Valencias: Çelësi është ti mbyllim hapësirat Messit Nuk është fshehtësi se çdo trajner që përballet me Lionel Messin e kalon shumicën e kohës së përgatitjeve duke i planifi
Zyrtare/ Barcelona pa Ter Stegen në finale të Kupës së Mbretit Portieri i Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen do të mungojë në finale të Kupës së Mbretit kundër Valencias, për shkak të
Arsenali shkatërron Valencian, pret biletën për në finale Arsenal është kualifikuar për në finalen e Europa League e cila do të luhet më 29 maj në stadiumin Olimpik të Bakut në A
Xhaka "masakrohet" nga tifozët e Arsenalit Arsenali triumfoi 3:1ndaj Valencias në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Europa League. Mesfushori shqiptar, Granit Xha
Atletico Madrid fiton me vështirësi përballë Valencias (VIDEO) Atletico Madrid ka marrë fitoren e tretë radhazi në La Liga pasi ka mundur 3-2 Valencia-n në shtëpi. Morata (9'), Gri
Valencia i shkakton humbjen e parë Zinedin Zidane (VIDEO) Valencia arrin një fitore mëse të merituar përballë Real Madridit duke vazhduar kështu serinë fastike të ndeshjeve të f