999 rezultate për

valdes

Valdes shkarkohet nga posti i trajnerit të Barcelonës, ky është shkaku Ish-portieri i Barcelonës, Viktor Valdes, nuk është më trajneri i skuadrës së 19-vjeçarëve të klubit katalanas. Vald
Arrihet akordi, legjenda spanjolle merr pankinën e Barcelonës (FOTO LAJM) Të gjithë e mbani mend portierin legjendar të Barcelonës, Victor Valdes. Shpirti i tij dhe sakrifica për ekipin dall
Jan Oblak në ndjekje të rekordit të Valdesit Jan Oblak ka pranuar katër gola në katër ndeshjet e para të La Liga-s, por portieri slloven është në rrugën e duhur për
Jan Oblak në histori të La Ligas, lë mbrapa Casillasin dhe Valdesin (FOTO LAJM) Jan Oblak është duke shkëlqyer në La Liga. Ai luajti ndeshjen e 100 në La Liga në fitoren e Atletico Madridit prej 3-0 n
Valdes njofton pensionimin nga futbolli Ish-portieri i Barcelonës, Victor Valdes ka konfirmuar lajmin se në karriera e tij si portier ka marrë fund. "Falemin
A ju kujtohet parabola e Ramirezit kundër Barcelonës ? Shikojeni dhe do të habiteni (VIDEO) Chelsea dhe Barcelona do të përballen me njëra-tjetrën në fazën me eleminim direkt në muajin shkurt. Po rikthehemi p
Pedro: Ja kush më bindi të mos shkoja te United Pedro Rodriguez ka folur edhe një herë rreth zgjedhjes së Chelsea, para Manchester United, kur vendosi të largohej nga B
Valdes i kundërpërgjigjet Van Galit (FOTO) Victor Valdes ka reaguar sot në mëngjes për injorimin që i ka bërë Louis Van Gaal. Trajneri holandez e la atë jashtë sku
Valdes te United deri në vitin 2016 Victor Valdes do të jetë futbollist i Manchester United. Lajmi konfirmohet nga gazeta katalanase "Mundo Deportivo", sipa
Rikuperohet Valdes, firmos me Liverpoolin? Victor Valdes dhe Liverpool një martesë që mund të finalizohet në çdo moment. Ish portieri i Barcelonës aktualisht pa ko
Victor Valdes në tetor te Liverpool Victor Valdes është pranë nënshkrimit me skuadrën e Liverpool. Portieri spanjoll i mbetur pa kontratë në përfundim të se
Liverpool kërkon të nënshkruajë me Valdes Victor Valdes është nën radarët e Liverpool, spanjolli 33-vjeçar që momentalisht është pa ekip pas divorcit me Barçan du
Monaco nuk e do, Valdes pa skuadër Victor Valdes mbetet pa ekip. Ish-portieri i Barcelonës, i cili do të qëndrojë disa kohë jashtë fushave për shkak të dëm
Një Kolumbi e motivuar përballë Brazilit Një lajm interesant nga Kolumbia në këtë atmosferë të ndezur Botërori. Mijëra djem të porsalindur janë pagëzuar me emrat
Letër lamtumire nga Valdes: Faleminderit Barça, Forza Barça! "Ka ardhur koha t’ju them lamtumirë të gjithëve. Për fat të keq nuk mund t’ju them lamtumirë duke luajtur siç do të doja
Lamtumirat e këtij sezoni (FOTO LAJM) Ky fundsezoni në futbollin europian do të mbahet mend edhe për largimin e disa ikonave të tij. Kështu, Javier Zanetti va
Telashe për Barçën, Pique K.O Gerard Pique ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen ndaj Atletico Madrid dhe do t’i mungojë Barcelonës në fazën më të
Valdes, fjalët e para pas operacionit (VIDEO) Operacioni i Victor Valdes në Gjermani kaloi me sukses dhe këtë e tregon vetë portieri i Barcelonës nëpërmjet një videoj
Operohet Valdes, 7 muaj larg fushave Barcelona dha lajmin se është realizuar me sukses ndërhyrja kirurgjikale në gjurin e djathtë të Victor Valdes, pas dëmti
Victor Valdes, në Gjermani për tu operuar (VIDEO) Victor Valdes ka udhëtuar për në qytetin gjerman të Augsburgut ku pritet ti nënshtrohet sot një ndërhyrjeje kirurgjikale