999 rezultate për

valbona

Valbona Mema merr titullin “Mjeshtri i Madh” (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani është në përfundim të mandatit të tij në krye të shtetit dhe ai e
Rrëfimi i pazakontë i Eni Çobanit: Valbona Selimllari me mori ëndrrën... (FOTO LAJM) A e dini se Eni Çobani dhe ish-Miss Shqipëria Valbona Selimllari janë bashkëmoshatare? Dhe jo vetëm kaq. Dy femrat e
Çiljeta ka një mesazh për Valbona Selimllarin (FOTO LAJM) Eventi i “Geraldina Sposa” mblodhi mjaft personazhe të njohur shqiptarë. Dhe përveç urimëve për “Geralina Sposën”, nuk
Zbulohen motivet, pse nëna e 15-vjeçarit goditi me grusht drejtoreshën e Liceut Ditën e djeshme në Tiranë, në Liceun Artistik ndodhi një incident ku nëna e një nxënësi të klasës së 12-të qëlloi me gru
Valbona Selimllari shfaqet për herë të parë në publik me djalin (FOTO LAJM) Kur përshkruhet ajo, fjalët janë të tepërta. “Rini e përjetshme, missi i përhershëm”, janë përcaktorë të zakonshëm. Në 3
Ky është shoqëruesi i veçantë i Valbona Selimllarit (FOTO) Valbona Selimllari ka pasur një shoqërues të veçantë në një nga eventet e organizuara në Tiranë. I veshur sportiv, ai
Valbona Selimllari së shpejti drejtuese e një emisioni (FOTO LAJM) Ish-Miss Shqipëria, Valbona Selimllari, edhe pas kaq shumë vitesh pasi ka marrë kurorën, mbetet ende një nga femrat më t
Këngëtarja shqiptare bën një gjest emocionues, për bashkëshortin e ndjerë (FOTO LAJM) Këngëtarja e muzikës popullore, Valbona Mema është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Prej viti
Valbona mrekullon të huajt (VIDEO) Mitch Toelderer, fitues i disa çmimeve ndërkombëtare ka zhvilluar një dokumentar në lidhje me Alprt Shqiptare të titullu
Reagon Valbona Duka: A është gati Fatmir Xhafa të përballet me drejtësinë? Prej dy ditësh dy personazhe kanë dhënë intervista në lidhje me torturat që kanë kaluar gjatë kohës që ministri i ri i B
Valbona Duka: Ju rrëfej torturat ç’njerëzore të Xhafajt, nga heqja e dhëmbëve me darë tek… Vetëm pak ditë më parë Valbona Duka denoncoi live në “Opinion” të Blendi Fevziut, Fatmir Xhafën për turtura ç'njerëzore
Valbona Duka rrëfen dhunën e ushtruar nga Fatmir Xhafaj: Më dhunoi në zyrë… (VIDEO) Valbona Duka përmes një lidhje telefonike nga Gjermania ka denoncuar në emisionin “Opinion” Fatmir Xhafën dhe Kujtim Lul
Rrëfimi i Valbona Dukës: Fatmir Xhafa më futi në zyrën e tij dhe më rrahu (VIDEO) Valbona Duka, mbrëmjen e sotme, nëpërmjet një lidhje telefonike nga Gjermania ka ndërhyrë live në emisionin “Opinion” dh
Valbona Selimllari flet për punën në Bashkinë e Tiranës: S’jam as për imazh, as për mesazh Prej më shumë se një muaji, Miss-i i përjetshëm shqiptar, siҫ është konsideruar bukuroshja Valbona Selimllari, ka
Missi i parë shqiptar nuk dukej si sot, ja çfarë thonë organizatorët për Valbona Selimllarin (FOTO LAJM) Missi i parë shqiptar në vitin 1991 akoma përmendet edhe sot si një nga ikonat e bukurisë shqiptare. 26 vite më parë
Nuk do ta besoni, ja si ka qenë Valbona Selimllari para 26 vitesh (FOTO LAJM) Kanë kaluar rreth 26 vite që nga koha kur Valbona Selimllari u shpall Miss Albania. Valbona ka një afrimitet ndryshe me
Çfarё ndodhi gjatё emisionit që Valbona Mema shpërtheu ndaj Ermalit? Emisioni i Ermal Mamaqit “Xing Xing 2017”, i cili u transmetua natёn e ndёrrimit tё viteve, kishte t&#
Italia lëshon urdhër-arresti ndaj shqiptares simpatizante të ISIS Policia italiane ka lëshuar një urdhër-arresti për një simpatizante shqiptare të të ashtuquajturit “Shteti Islamik”.
Anulohen HEC-et e Thethit. Po Valbona? Pas debateve të nxehta për HEC-et në Valbonë, qeveria tashmë ka marrë një tjetër vendim të rëndësishëm, e cila lidhet me
Valbona Selimllari i rikthehet Miss Albania-s: Pse ia mbajta të fshehtë babait Valbona Selimllari i është rikthyer kohës kur ka marrë pjesë në Miss Albania, në vitin e largët 1991. E ftuar në një int