999 rezultate për

vaksinimi

Vijon vaksinimi i bluzave të bardha ndaj koronavirusit në Korçë Po vijon edhe ditën e sotme procesi i vaksinimit kundër koronavirusit në qytetin e Korçës. Edhe ditën e sotme, do të
U vaksinua me Pfizer, flet infermierja në Korçë: Nuk ndjej asnjë shqetësim (VIDEO) Mëngjesin e sotme në qytetin e Korçës ka nisur procesi i vaksinimit. Të parët që po marrin dozat, janë mjekët dhe inf
Zbardhen pamjet live: Nis vaksinimi anti-covid në Korçë (VIDEO) Ditën e sotme vaksinimin anti-covid ka nisur edhe në qytetin e Korçës. Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shik
Vaksinimi anti-covid nis edhe në qytetin e Korçës Sot do të nisë procesi i vaksinimit të bluzave të bardha në qytetin e Korcës. Fillimisht është parashikuar të vaksi
COVID-19/ Mijëra raste në ditë! Kaq vaksina janë injektuar deri më sot në Shqipëri Ministrja e Shëndetëisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit në Qendrën
As vetë mjekët nuk mbajnë dot radhën, bëhen grumbull në pikën e vaksinimit Aktualisht në Vlorë vazhdon akoma vaksinimi i bluzave të bardha. Por duket se edhe ata vetë e kanë të vështirë të sillen
Rama nga Berati: Në pranverë nis vaksinimi masiv Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytetarë, deputetë të zonës së Beratit, duke diskutuar pë
Rama nga Berati: Pranvera, periudhë vaksinimi intensiv Kryeministri Edi Rama sicc edhe e ka kthyer në traditë, ka qenë sot në Berat ku ka nisur procesi i vaksinimit për bluzat
Nis vaksinimi i të moshuarve mbi 80-vjeç në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër nis vaksinimi i të moshuarëve i cili pritet që të përfundojë brenda 4 apo 5 ditëve. Procesi
Eksperti "tallet" me vaksinimin në Shqipëri: Si të hysh në Formula 1 me qerre Nga Erion Dasho Dje Borati vlerësoi arritjet e Izraelit dhe Britanisë së Madhe dhe tha se nën shembullin e
SKANDAL! U tha se po vaksinohen të moshuarit, shoferi i Bratajt i nxjerr bojën qeverisë Prej ditësh në Shqipëri ka nisur me bujë vaksinimi i njerëzve me dozat e Pfizer për anti covid. Fillimisht u vaksinu
Manastirliu tregon se si do të lajmërohen të moshuarit për procesin e vaksinimit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se ditën e sotme po vaksinohen në st
"Mezi pres të jap lajmin", Rama flet për vaksinimin masiv ndaj koronavirusit Kryeministri Edi Rama në një dalje për media ka paralajmëruar se shumë shpejt do të nisë vaksinimi masiv në Shqipëri. Ed
Brataj merr dozën e parë të vaksinës anti-Covid (VIDEO) Ditën e sotme në ambientet e stadiumit Air Albania ka nisur vaksinimi i stafit të Urgjencës Kombëtare, ku mes personave
Vaksinimi i personaliteteve, eksperti: Lëvizje e poshtër Eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho ka komentuar vendimin e qeverisë për vaksinimin e personaliteteve. Dasho e quaj
Spahiu ngre pikëpyetje për vaksinimin e personaliteteve: Pse u vaksinua Bleona Qereti? Juristi Kreshnik Spahiu ka ngritur pikëpyetje për vaksinimin e personaliteteve dhe ka përmendur rastin e këngëtares Bleo
Vaksinimi jep efektin e parë, OBSH: Rastet pozitive janë përgjysmuar! Me programin e vaksinimit, i cili po përparon në mënyrë të ndjeshme në shumë vende të botës, duket qartazi se të dhënat
Rusia nis vaksinimin e të pastrehëve Dyzet njerëz të pastrehë u vaksinuan sot kundër Covid-19 në Shën Petersburg, qyteti i dytë më i madh i Rusisë. u bë i nj
Pirro Milkani pas vaksinimit: Është shpëtimi i vetëm nga kjo pandemi Në ditën e vaksinimit të personaliteteve mbi moshën 80 vjeç, është injektuar kundër koronavirusit edhe regjisori i njohu
Ramës nuk i del "inati" me Metën, i përgjigjet kritikave për vaksinimin e personaliteteve Kryeministri Edi Rama aktualisht ndodhet në Fier, nga ku edhe po mban një bashkëbisedim me qytetarët. Ndër të tjera a