999 rezultate për

vajzave

Të zhdukura prej ditësh, Prokuroria nis hetimet për vajzat e mitura Prokuroria ka nisur hetimet për zhdukjen e dy vajzave të mitura që janë zhdukur që prej datës 1 Janar në Tiranë. Pas dep
Zhdukja e dy vajzave të mitura, flet me lot në sy e ëma e Kejsit: Dyshoj se i kanë trafikuar Ende nuk ka asnjë të dhënë se ku mund të kenë shkuar dy vajzat e zhdùkura në Tiranë në datën 1 Janar. Kejsi Ahmetaj e
Zhdukja e dy vajzave në Tiranë, këto janë dyshimet e Policisë Dy vajza të mitura, shoqe me njëra tjetrën u zhdukën pa lënë gjurmë në natën e ndërrimit të viteve në Tiranë. Familjarët
Zhdukja e vajzave të mitura, ku janë parë për herë të fundit dhe çfarë u thanë prindërve Detaje të reja zbardhen nga zhdukja e dy vajzave të mitura që u raportuan si të zhdukura nga familjarët e tyre. Mësohet
Para dhe pas, si ndryshuan drastikisht vajzat e "Përputhen" (FOTO LAJM) Përputhen padyshim ka bërë shumë bujë si emision dhe gjithashtu protagonistët janë ndër personazhet më të përfolur të mo
"Sa nuk u puth në buzë me Saimirin", plasin thumbat mes vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Njëra prej vajzave që pati një takim me “princin modern”, Saimirin, në “Love Story” ishte Einxhëll. Gjatë takimit, aj
"Torollake, t'ju vijë zor", pas eliminimit, Jonida shpërthen ndaj vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Natën e tretë të "Love Story" u eliminuan dy nga konkurrentet, Jonida dhe Stelina. Gjatë programit "Daily Love Story", S
"Ajo vdes për Saimirin", ish-konkurrentja e "Love Story" u nxjerr sekretet vajzave (FOTO LAJM) Klea, ish-konkurrentja e "Love Story" që pas eliminimit nga Saimiri ka qenë në vëmendje të mediave. Pas daljes nga spekt
Sherr mes vajzave tek "Për'puthen": Më quajti objekt s*ksi, më ofendoi Deklarata e bërë nga Ana referuar Melisës, ka prekur jo pak këtë të fundit. Bukuroshja ka vendosur të mos ndjekë më n
E trishtë: Bashkëshorti detyron 30 vjeçaren të abortojë pasi fëmija i katërt ishte sërish vajzë Ka tre vajza dhe bashkëshorti e detyroi që të abortonte vajzën e katërt. Kjo është historia e një gruaje 30-vjeçare me
Sherr mes vajzave tek Për'puthen: Mos ndërhy si pykë, të kesh turp! Një debat mes Melisës dhe Ana Kaurit u nxit në studio. E gjitha nisi nga një përmendje e emrit të Melisës në takimin mes
"Dy prej vajzave janë në lidhje", Shqipja plas deklaratat e forta për "Përputhen" (FOTO&VIDEO) Reality-shoë i ri në “Top Channel”, “Për’puthen” është kthyer në emisionin më të ndjekur e të komentuar të këtyre javëve
"Iu turrën Saimirit", binjaket reagojnë ashpër ndaj vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së hënës u transmetua pjesa e parë e formatit më të ri në Tv Klan, "Love Story". 18 vajza konkurrojnë me njër
Miss Globe 2020, më e bukura shqiptare: Si nisi xhelozi mes vajzave pas fitores (FOTO LAJM) 21-vjeçarja, Lorinda Kolgeci është shpallur fituese e “Miss Globe 2020”, ku përfaqësoi denjësisht vendin e saj. Mëng
Konkurrentja e re në "Përputhen" bën deklaratën e papritur: Jam e virgjër (FOTO LAJM) Pas përjashtimit të Shqipes, dhe largimit të Fjorelës, dy vajza të reja kanë plotësuar 4-shen e vajzave në Përputhen.
Hendeku gjinor ende i lartë, zhvillohet forumi rajonal për punësimin e grave dhe vajzave Nga Evis Nasto FORUMI RAJONAL PËR PUNËSIMIN E GRAVE HENDEKU GJINOR, ENDE I LARTË NË VENDET E BALLKANIT PER
Me xhaketë në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Kostumet serioze janë kthyer prej kohësh në trend, por jo vetëm për në zyrë. E sdimos xhaketa serioze vishet në përdi
Dita Ndërkombëtare e Vajzave, Rita Ora ka një mesazh për vajzat në Kosovë: Sundoni botën (VIDEO) Sot në gjithë botën është shënuar Dita Ndërkombëtare e Vajzave. Kjo datë e rëndësishme është shënuar edhe me një akt
Kërkojnë partner në ekran, plas sherri LIVE mes vajzave të Përputhen (FOTO LAJM) Shqipja dhe Tea duket se nuk po kalojnë momente “paqeje” mes tyre. Shqipja ka postuar një foto ku shfaqet me Tean dhe ka
Plas mes vajzave të "PërPuthen": Ti do luash film nudo (FOTO LAJM) Shqipja u duk se nuk e priti mirë rikthimin, ndonëse për disa çaste, të vajzave të sezonit të parë të “PërPuthen”. Pa