999 rezultate për

vajza

Akuzohet se përdhunoi të miturën, çfarë deklaroi 20-vjeçari ditën e djehsme një 17 vjeccare akuzoi një 20 vjeccar se e kishte përdhunuar. Ajo së bashku me prindërit i janë drejt
Nuk kishte para për varrimin, gruaja mbante kufomën e nënës në dollap Një grua 58-vjeçare jetonte me nënën e saj të vdekur që nga 7 korriku në Kallithea të Greqisë. Kur vdiq nëna 92-vjeça
La pas dy vajza të mitura, ndahet nga jeta kirurgia dhe pedagogia e njohur Doktoresha e njohur Albana Çela është ndarë nga jeta, teksa nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar këtë humbje tragjike.
Nusja dy vite më e madhe, aktori turk që marrosi vajzat shqiptare po martohet! (FOTO LAJM) Aktori që vajzat e gratë shqiptare lënë "kokën pas tij" po i jep fund beqarisë. Aktori Baris Arduç do t’i japë fund b
12 vite më parë, Lorik Cana tregon edhe njëherë pse është i preferuai i vajzave (FOTO LAJM) I njohur gjerësisht si i perferuari i vajzave, Lorik Cana mbetet një ndër djemt më simpatk të shoëbizit shqiptar. Së
Ndizet Mykonos, Dan Bilzerian dhe haremi i vajzave do të bëjnë namin (FOTO LAJM) Dan Bilzerian, i njohur edhe si “Mbreti i Instagramit”, mbërriti në Greqi me jahin e tij luksoz dhe sigurisht nën shoqër
SHBA/ Ndërron jetë vajza 9-vjeçare nga koronavírusi Një vajzë 9-vjeçare ka ndërruar jetë nga koronavirusi në Florida, ShBA. Më 18 Korrik, Kimora "Kimmie" Lynum humbi be
Sapo mbaroi gjimnazin, vajza e Niko Peleshit është martuar? (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
Arrestohet 56 vjeçari që abuzoi s*ksualisht me të renë me probleme mendore, vajza tetë muaj shtatzënë Policia e Lushnjës ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë, ku dyshohet se është përdhunuar një 33-vjeçare me probleme të
La pas tre vajza, Komuniteti Mysliman reagon për vdekjen e mësuesit Gazjon Rusi 39 vjeç, humbi betejën me Covid-19 mbrëmjen e të dielës në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Sikundër u raportua
"O k*rvë", sherr me grushta mes tre vajzave në Tiranë (VIDEO) Tashmë nuk është më "çudi", sherre mes vajzash jemi mësuar të shohim shpesh rrugëve apo në lokalet e natës. Një i til
Deshi të bëhej e bukur, vajza përfundon si mos më keq nga silikoni Për tu dukur sa më të bukura, apo tu përngjajnë idhujve të tyre të kinemasë apo muzikës, shumë femra kanë zgjedhur opera
Shkenca e ka të qartë: Kjo është vajza më e bukur në botë (FOTO LAJM) Prej kohësh parametrat e bukurisë ideale kanë qenë në faza tranzicioni dhe fytyrat që kanë qëndruar në krye, kanë ndrysh
E mbajmë mend fëmijë, por vajza e Fjolla Morinës qenka bërë një zonjushë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është nënë e dy vajzave, me të cilat ka treguar se është shumë e lidhur dhe mezi pret
7 arsyet pse vajzat e mira zgjedhin djemtë e këqinj Ka shumë gra që vrapojnë drejt burrave për të cilat, mamatë e tyre i kanë paralajmëruar gjithmonë! Duket se natyra i mer
Një copë ylli, vajza e Niko Peleshit ndrin e gjitha në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Maturantët kanë pritur me padurim përfundimin e 3 viteve gjimnaz për të festuar në mbrëmjen e maturës. Të gjithë të k
Veshur me body të kuqe, vajza e ish-deputetes demokrate trullos rrjetin (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Ded
Sot një nga vajzat më të bukura, si dukej Nevina kur u shpall "Miss Shqipëria 2010" (FOTO LAJM) 10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar "Miss Albania 2010". Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukur
"Na kalle", vajza e ish-deputetes shqiptare "tërbon" ndjekësit me pozat (FOTO LAJM) Profili i saj në rrjetin social “Instagram” është i mbushur me fotografi mjaft seksi dhe provokuese. Është fjala për mod
Makinat bëhen copë, 4 vajza përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën dytësore Tiranë- Durrës, ku si pasojë janë aksidentuar katër persona