999 rezultate për

video

Lamborghini me motorin më të fuqishëm të prodhuar ndonjëherë, ja sa i "frikshëm" duket (VIDEO) Marka italiane ka lëshuar një super makinë për rrugë, të cilën e ka emërtuar si Essenza SCV12. Motori i makinës së
Shembet shkëmbi në Britani, dy pushues shpëtojnë mrekullisht (VIDEO) Një copë e madhe shkëmbi u shemb në një atraksion turistik në Britaninë e Madhe, ndërsa dy pushues që ndodheshin mbi të
Shifrat e larta, sa persona u infektuan ditën e sotme (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë raportoi se 6 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Nu
Mbesa nxjerr zbuluar Marina Vjollcën, kaq provokuese se keni parë ndonjëherë (VIDEO) Marina Vjollca ka vite që është kthyer në një nga vajzat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Që në daljet e saj të par
I është bërë shoqe, video e Ilir Shaqirit me të bijën në TikTok do ju fiksojë (VIDEO) Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka treguar me postimet e ndryshme se ka një raport shumë të ngushtë me vajzën e
Në mes të koncertit dhe fansave, Ledri Vula hidhet në pishinë (VIDEO) Edhe në pandemi, disa koncerte në bregdetin shqiptar po vazhdojnë të mbahen. I radhës ka qenë i Ledri Vulës. Reperi m
Teuta nuk mbetet "thatë" për 100 vjetor, fiton Kupën duke mposhtur Tiranën (VIDEO) Tirana dhe Teuta luajtën mes tyre në “Air Albania” finalen e Kupës së Shqipërisë. Durrsakët fituan me rezultatin e pa
Vllaznia shmang dramën e rënies nga Superiorja, mposht bindshëm Beslidhjen (VIDEO) Në "Loro Boriçi" Vllaznia ka mposhtur në sfidën e "play-off" Beslidhjen e Lezhës duke siguruar mbijetesën në Superiore.
Zhbllokohet finalja e Kupës së Shqipërisë, Teuta në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar më shpejt nga se mund të ishte imagjinuar finalja e Kupa e Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës. Janë
Çudirat shqiptare nuk kanë fund, policia i nxjerr familjes fëmijën nga bagazhi (VIDEO) Duket se çudirat shqiptare nuk kanë fund. Kështu ditën e sotme, policia i ka prishur planet e pazakonta një familje
Dasmorët bllokojnë autostradën Tiranë-Durrës, dalin e kërcejnë në mes të rrugës (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Edhe pse në kohë Covid-i shumë persona nuk i kanë ndal
COVID-19?! Të rinjtë shqiptarë shijojnë deri në limite pushimet (VIDEO) Mënyra e vetme për të mundur COVID-19 është distancimi social, dhe si duket kjo gjë është e pamundur në Shqipëri. Nd
I infektuar me COVID-19, flet nga shtrati Zekri Agushi: Lutuni për mua! (VIDEO) Zekri Agushi, veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i cili gjatë luftës ka humbur edhe njërin krah, ka publikuar një
E fiksuar pas stilistëve shqiptar, kujt i besoi këtë herë Beyonce (VIDEO) Diva e muzikës ndërkombëtare, Beyonce nuk heq dorë nga stilistët shqiptarë. Pak muaj më parë, ajo u vesh nga stilistët s
Jo vetëm që përdor Photoshop, por Arbenita jep publikisht leksione (VIDEO) Një ndër modelet më të bukura shqiptare e suksesshme dhe mjaft e përfolur si për lidhjen e saj me reperin Fero, por edhe
Gazetarja raportonte live, vogëlushi i vjedh të gjithë vëmendjen me kërcimet komike (VIDEO) Një djalë i vogël ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike për parashikimin e motit live në televizionin prestigjo
Shumë thjështë, si t'i bëni flokët me onde pa i dëmtuar (VIDEO) Si fillim, mos harroni të: - Përdorni balsam për flokët Përveç butësisë që i jep flokut dhe faktit që jua lehtëson
Virale: Kërcimi i djalit në dasmën e së motrës merr vëmendjen e të gjithëve (VIDEO) Një djalë i vogël 10-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e motrës së tij me kërcimin që ka bërë, duke i
Moment historik, sulmuesi i Kombëtares debuton me Juventusin (VIDEO) Kjo e shtunë do të mbahet mend gjatë për futbollistin shqiptar, Xhiakomo Vrioni. 21-vjeçari i cili ka spikatur në Juvent
Interi tregon forcën ndaj Atalantës, e mbyll sezonin si nënkampion (VIDEO) Inter janë nënkampionët e Serie A. Skuadra ‘Zikaltër’ ka shënuar fitore në ndeshjen e fundit të këtij sezoni, kundër