999 rezultate për

uzuni

"Duhej një trajner si Solskjaer, të thoshte se luan në çdo klub europian", emocionon babai i Uzunit E nisi nga kategoritë e ulta të Shqipërisë dhe tashmë bën jehonë në gjithë Europën, duke i shënuar në shtëpi një ekipi s
Uzuni poston foton me Ronaldon: Kurrë mos hiq dorë nga ëndrrat, ato mund të bëhen realitet Kjo ka qenë padyshim një nga javët më të lumtura të karrierës futbollistike për Myrto Uzunin. Sulmuesi i përfaqësues
Uzuni tregon çfarë bisedoi me Cristiano Ronaldon Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Myrto Uzuni, u bë hit në rrjetet sociale pasi që shënoi gol ndaj Juventusit, festoi
Uzuni magjik, Juventus siguron kualifikimin (VIDEO) Uzuni preku endrrën në Champions teksa shënoi golin e parë në sfidën ndaj Juventusit. Bardhezinjtë fituan 2-1 me gola
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
Formacionet zyrtare, Uzuni starton ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Emocionet e Champions League janë rikthyer sërish për të gjithë tifozët, teksa mbrëmja e sotme kthen në fushë më të mirë
Shqipëri - Kazakistan, formacionet e mundshme: Rikthehen të "vjetrit" Për Shqipërinë është koha e provës së vërtetë, pas fitores në vëllazëroren ndaj Kosovës (2-1). Këtë të dielë, skuadra
Myrto Uzuni dyfishon shifrat (VIDEO) Shqipëria ka dyfishuar shifrat ndaj Kosovës. Selhai shërben për Uzunin, i cili gjuan saktë duke mos falur brenda zonë
Një gol dhe dy asist, Myrto Uzuni rikthehet fuqishëm (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë mbylli me fitore betejën me pandeminë dhe menjëherë zbriti në fushë për të përmbyshur ëndrrën e t
Uzuni: Ju tregoj bisedën me Ronaldon Në momentin e formës së tij më të mirë, një dëmtim e la jashtë ndeshjeve të tetorit me Kombëtaren. Më pas, fatin që
Debutoi në Champions ndaj Juventusit, Uzuni bën ëndrrën realitet Myrto Uzuni ka bërë ëndrrën e tij realitet. Sulmuesi beratas ka debutuar mbrëmjen e sotme në Ligën e Kampioneve me skuad
Uzuni mposht koronavirusin, ka shpresë për takimin me Juventusin Lajme të mira vijnë nga Hungaria. Sulmuesi Ferencvaros, Myrto Uzuni ka fituar betejën me Covid-19. Lajmi u dha nga ve
Humbi duelin kundër Messit, po kundër Ronaldos a do të luajë Myrto Uzuni? Juventusi dhe Ferencvaroshi në historinë e tyre numërojnë vetëm një përballje, edhe ajo e ndodhur 55 vite më parë, në fi
Barcelona "shuplakë" skuadrës së Uzunit (VIDEO) Barcelona ka fituar 5-1 në shtëpi ndaj Ferencvarosh. Messi, Fati, Coutinho, Pedri e Dembele shënuan golat për katalun
Myrto Uzuni humb ndeshjet e Champions Nëse fati shpeshherë të bën kapriço, padyshim që në rastin e Myrto Uzunit e ka tepruar tërësisht me mënyrën sesi ka luaj
Uzuni hedh pas krahëve Championsin: Tani jam i fokusuar te Kombëtarja Myrto Uzuni është shprehur se forma e mirë që po kalon me Ferencvaroshin, ku arriti në grupet e Championsit, i përket së
"Është një ëndërr", Uzuni flet pas shortit: Jam i fiksuar me Ronaldon “Po, vlla. Ëndërr vlla, ëndërr…”. Këto janë fjalët e para të Myrto Uzunit, mesfushorit të Kombëtares shqiptare që luan m
Italianët paralajmërojnë Juventusin: Kujdes nga talenti Myrto Uzuni Shorti i Ligës së Kampioneve ka vënë sot përballë Myrto Uzunin me dy nga emrat më të njohur të të futbollit botëror, Lio
Historike: Ferencvaros i Myrto Uzunit kualifikohet në Champions, shqiptari shënon por i anulohet goli Ferencvarosh kualifikohet ne grupet e Champions League. Skuadra hungareze ku luan edhe futbollisti i kombëtares shqi
"Nuk numërohen llojet e punëve që kam bërë", Uzuni rrëfen jetën e vështirë: Punoja në restorant dhe erdhi trajneri i futbollit Njerëzit më të fortë janë ata që kalojnë sprovat më të mëdha. E futbolli që është në një paralelizëm të saktë me mën