999 rezultate për

usher

Vrau 8 kushërinjtë: Ritvan Zykaj qenie jo e zakonshme, pamje e një psikopati të frikshëm (VIDEO) Disa nga dëshmitarët e masakrës së Selenicës do të mungojnë në sallën e gjyqit ndaj Ritvan Zykajt. Ata janë larguar nga
Kush e dinte! Eni Çobani qënka kushërirë me politikanen e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Mbrëmja e djeshme e emisionit ‘Soiree’ i është dedikuar tërësisht festës së gruas 8 marsit. Të ftuar kanë qënë shumë
Askush nuk e dinte, Dafina dhe kjo këngëtare qenkan kushërira Gjithmonë ka interes për të mësuar më shumë rreth lidhjeve të gjakut mes personazheve të njohur shqiptarë. Për disa i di
Kushëriri i Emiliano Sala: Ai u vra, u detyrua të fluturonte me atë aeroplan Të shtunën në Sante Fe në Argjentinë, i është dhënë lamtumira e fundit Emiliano Sala, lojtarit që gjeti vdekjen derisa p
Ky është dënimi që kërkohet për vrasësin e tmerrshëm Janë mbyllur hetimet dhe është dërguar në gjykatë cështja e vrasjes që tronditi Vlorën dhe mbarë opinionin shqiptar. Pro
Kushëriri i Sala: Ata e vranë Emilianon Kushëriri i Emiliano Salas beson se nëse do të i ishte kushtuar më shumë kujdes organizimit të udhëtimit të futbollistit
"Po flinte në makinë", 6 oficerë masakrojnë me plumba reperin e njohur Reperi amerikan, Willie McCoy është masakruar për vdekje më armë zjarri nga 6 oficerë të policisë së Kaliforinsië. N
Sherri mes dy kushërirave, flet miku i ngushtë i bukurosheve Anxhelina dhe Beatrixi bënë bujë për faktin se kishin bërë një sherr mes tyre dhe nuk e ndjekin më fare njëra-tjetrën në
Pacollit i largohet edhe një deputet, mbeti vetëm me kushëririn (FOTO LAJM) Partisë së pasanikut kosovar Behgjet Pacolli i është larguar edhe një deputet. Deputeti Labinot Tahiri ka vendosur që
Zbulohet lidhja e motrave Vjollca me shef Alfion Marina Vjollcën dhe Alfio Rrotanin kurrë nuk i kemi parë së bashku, por ata të dy duket se kanë një marrëdhënie e cila n
“O shpirt të mori në qafë”, përlot me dedikimin kushërira e Anxhelinës Ngjarja e rëndë ku një baba vrau vajzën e tij me një shufër hekuri ka shokuar gjithë opinionin publik. Pas vrasjes ai
Anxhelina pranon sherrin me Beatrix, posti i fundit thumb për kushërirën? Pak ditë më parë, pati zëra se një “sherr” ka shpërthyer midis kushërirave Beatrix dhe Anxhelina. Megjithëse Albëria
Merr përmasa drastike sherri mes kushërirave, Albëria dhe Antigona nuk flasin Mbrëmjen e kaluar në Pallatin Presidencial u mbajt eventi special “ODA”. Agnesa Hadërgjonaj dhe Ketrina Jarazi për herë
Askush nuk e dinte, Bes Kallaku kishte kushërirën në këtë Këngë Magjike Bes Kallaku ishte sërish edhe këtë vit pjesë e Këngës Magjike dhe bëri të qeshë tërë publikun si githnjë. Mirëpo, ask
Dënohen 5 shqiptarët në Itali që ekzekutuan dy kushërinjtë 16 deri në 20 vite burg ka dhënë gjykata e Busto Arsizio në Milano për 5 shqiptarë, të akuzuar për vrasjen e kushërinjve
Djali që futi në sherr Beatrixin dhe Anxhelinën, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Ishte ditëlindja e Anxhelinës ajo që zbuloi se midis dy kushërirave marrdhëniet nuk janë më si më parë. Kështu dis di
Plas sherri në “klanin” Hadergjonaj-Ramosaj, dy kushërirat nuk flasin me njëra-tjetrën Ditën e djeshme Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj ka patur ditëlindjen. Në 26-vje
Vihet në pranga ish-kreu i i shërbimit sekret të Maqedonisë, kushëriri i Gruevskit Ish-drejtori i shërbimeve sekrete në Maqedoni, Sasho Mijallkov është arrestuar, pasi Gjykata Themelore e Shkupit i ka ca
Reagimi prekës i kushërirës ish-deputete të Ferracakëve që u vranë Një ditë pas vrasjes së Fatos Ferracakut në Shkodër, ka reaguar edhe kushërira e tij, ish-deputetja e Partisë Demokristi
Vrau 8 kushërinjtë, Ritvani bën kërkesën e çuditshme në burg Autori i maskarës së Selenicës ku më datë 10 gusht të këtij viti mbetën të vrarë 8 persona të së njëjtit fis, i ka habit