999 rezultate për

urimi

Policia britanike zbulon burimin e helmimeve me Noviçok Autoritetet britanike kanë gjetur burimin e agjentit nervor, Noviçok, që ka helmuar dy persona ditë më parë në jug të An
Konkurenca hap hetimin për bankat: I detyrojnë klientët ta bëjnë sigurimin Teksa bankat dhe shoqëritë e mëdha të sigurimit dyshohet se po mundësojnë që klientët të sigurojnë jetën për huatë ose p
Vjen urimi nga personi më i dashur i Ronaldos (FOTO-LAJM) Cristaino Ronaldo pas kalimit te Juventus është uruar nga pothuajse të gjithë miqtë e tij për këtë epokë të re që ka nis
Rama i bashkohet Vuçiçit në ceremoninë e inagurimit të Erdoganit Kryeministri Edi Rama do t'i bashkohet presidentit serb Aleksandër Vuçic dhe atij të Kosovës, Hashim Thaçi në ceremoninë
U bojkotua nga liderët botërorë, por Hashim Thaçi shkon në inagurimin e të dashurit të zemrës Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, me ftesë të presidentit të rizgjedhur të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan
"Një ëngjëll”, Emina Cunmulaj bën urimin e ndjerë për nënën e saj Modelja Emina Çunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe më krenare për vendlindjen e saj. Dita e
"Perëndeshë e dashurisë", Sali Berisha bën urimin plot emocion për Lilin Ish-kryeministri Sali Berisha si kurrë më partë ka habitur ndjekësit e tij me urimin plot emocion për bashkëshorten.
Marina bën urimin romantik për ditëlindjen e Getoarit Duket se sot kanë ditëlindjen disa personazhe publike. pas Ramush Haradinajt, Butrint Ymerit dhe Barbana Dinit, edhe
Avioni kthehet mbrapsht në mes të rrugës, arsyeja i ka habitur të gjithë Kompania ajrore japoneze “All Nippon Airways” (ANA) njoftoi sot se një prej avionëve të saj që po operonte një fluturim
Kjo është zyrtarja e ministrisë që na nxiu faqen duke vjedhur në Bruksel Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi e ka konfirmuar edhe emrin e zyrtares së suspenduar nga puna në MASHT pas kapjes së s
Demokrati i famshëm vë në siklet Ruçin në Kuvend duke i përmendur Sigurimin e Shtetit Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi është sulmuar shpesh herë për lidhje me strukturat komuniste gjatë kohës së komunizmit.
Korçarët lenë mollën dhe qepën, ky është burimi i ri i të ardhurave Rajoni juglindor është duke u orientuar gjithnjë e më tepër drejt bimëve medicinale, ndërkohë që sa vjen e reduktohet si
Tahiri kërkon të shuhet organi që heton tenderët e dyshimtë Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka kërkuar që të shuhet Organi Shqyrtues i Prokurimit, dhe lëndët e kësaj natyre,
Ky vend mendohet të jetë burimi i pashtershëm i pasurisë së Putin (FOTO LAJM) Lideri rus, Vladimir Putin, njihet si adhurues i madh i gjërave me shkëlqim, e ndërsa masivi Kondyor në Siberinë lindore
Ndryshojnë rregullat e shit-blerjes së makinave, eksperti: Ja ç’duhet të dini Nga Ina Allkanjari-Gazeta Shqiptare Në rast se ndryshon pronësia e mjetit gjatë periudhës së sigurimit, të drejtat dh
Talati humb durimin, iu bërtet deputetëve (VIDEO) Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi është parë shumë nervoz sot gjatë seancës së radhës në dhomën ligjvënës
Përurohet edhe një segment i Autostradës Arbën Xhaferi Ministria e Infrastrukturës sot do të mbajë ceremoninë e përurimit të segmentit të tretë (i parafundit) të autostradës “
Pasi të shikoni këtë video, s’do e hiqni më rripin e sigurimit (VIDEO) Pamje të rënda nga një aksident në Florida të SHBA po bëjnë xhiron e botës, për një qëllim të vetëm, sensibilizimin e nj
27 vite parti, Rama merr urimin e papritur nga "kritiku" më i madh Pavarësisht se marrëdhëniet mes tij dhe kryeministrit Edi Rama nuk duken aspak të mira, Ilir Meta, president i vendit ka
Si kurrë më parë, Stresi i bën urimin plot emocion babait për ditëlindje Këngëtari Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi ka habitur ndjekësit e tij me një dedikim prekës për ditëlindjen e b