999 rezultate për

urdhrin

Meta vazhdon ngacmimet me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri (FOTO LAJM) Nuk marrin fund ngacmimet e presidentit Ilir Meta në adresë të kryeministrit Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook
2 të vdekur nga shembja e skelës në Tiranë, prokuroria lëshon urdhrin (VIDEO) Mesditën e sotme mbetën të vdekur dy puntorë në Tiranë, të cilët ranë nga skela teksa po rikonstruktonin një pallat në T
Kina bëhet gati të fusë ushtrinë në Hong Kong: Qindra tanke presin urdhrin për sulm (FOTO LAJM) “Qeveria kineze po transferon trupat në kufirin me Hong Kongun. Të gjithë duhet të jenë të qetë”. Kështu deklaroi gja
Z. Ahmet Çalık dekorohet me Urdhrin e Lindjes së Diellit të Japonisë Në emër të Lartmadhërisë së Tij, Perandorit të Japonisë, Ambasadori Akio Miyajima i dorëzoi Kryetarit të Bordit të Çal&#
LAJM I FUNDIT/ Prokuroria e Tiranës urdhër për shoqërimin me forcë të Bashës Pas deklaratës së Partisë Demokratikë se, kreut të tyre Lulzim Bashës i kishte shkuar urdhri për tu shoqëruar në prokuro
Gramos Ruçi firmos urdhrin e shkarkimit të Metës (FOTO LAJM) Kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi, ka firmosur pak më parë dokumentin zyrtar për urdhrin e shkarkimit të presidentit Me
Kabashi: Komandanti më dha urdhër të vrisja këtë gazetar Shefqet Kabashi, ish-luftëtar në Dukagjin dhe ish-i burgosur në Dubravë, si dhe i ftuar në Hagë për të dëshmuar në gjyki
"700 Forca Speciale në protestë", gazetari zbulon urdhrin e prerë që ka marrë Garda Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, ka zbuluar detaje të tjera nga masat e policisë për protestën e sotme , si dh
Përdhunimi në Kavajë, Berisha zbulon kush dha urdhrin e fshehjes së ngjarjes Ka marrë përmasat e një skandali të vërtetë rasti i përdhunimit të 13 vjeçares në Kavajës pasi ngjarja u fsheh nga drejt
Vuçiç jep urdhrin: Forcat Speciale të bëhen gati, orët e ardhshme janë vendimtare Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka urdhëruar mbajtjen në gatishmëri të forcave speciale ushtrisë në zonat pranë k
Gazeta serbe: Ushtria po pret urdhrin të futet në Kosovë (FOTO LAJM) Serbët janë duke reaguar mjaft keq pas votimit në Kuvend të ligjeve për ngritjen e Ushtrisë së Kosovës. E gjithë vëme
39 të arrestuar p 24 orë në Kosovë Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar gjithsej 39 persona për vepra dhe incidente të
Vajza e Xhemajl Mustafës: Ata që dhanë urdhrin për vrasjen e babit tim sot gëzojnë pushtetin Vajza e Xhemajl Mustafës, Beriana Mustafa, ka folur në Frontal të T7, rreth vrasjes së babait të saj Xhemajl Mustafës.Aj
Kim Kardashian merr urdhrin e prerë nga doktori për të mos bërë më selfie Dihet botërisht që Kim Kardashian është mbretëresha e selfie-ve, aq sa ka frymëzuar një brez të tërë me fotot e saj. Por
E rreh ish-gruaja, 38-vjeçari siguron urdhrin e menjëhershëm të mbrojtjes Një 38-vjeçar është viktimë e dhunës psikologjike e fizike nga ish-bashkëshortja e tij. Për “të shpëtuar” nga jo, ai i ë
Arrestohen 21 persona në Kosovë Policia e Kosovës, gjatë së dielës, në raste të ndara, ka arritur të arrestojë gjithsej 21 persona të dyshuar për vepra
Arrestohen 27 persona brenda ditës në Kosovë Për vepra dhe incidente të ndryshme, Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar gjithsej 17 persona të dysh
Protesta në Tiranë nuk ka ndërmend të ndalojë, policia merr urdhrin e ri Protesta në Tiranë përpara Drejtorisë së Policisë ka nisur që mbrëmë dhe duket se nuk ka ndërmend të "shuhet". Qyteta
Drejtori i Policisë së Shtetit jep urdhrin e prerë: Jo minifunde, taka dhe streçe Pak ditë pas emërimit, duket se kanë nisur ndryshimet e para nga Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Vel
Mbyti gruan me urdhrin e pronarit, zbardhet dëshmia e 35-vjeçarit Ky është Fatjon Karmeshtna, i arrestuar për vrasjen e Suela Sulës gati dy vjet me parë në Shkodër në mobilerinë e familj