999 rezultate për

urby

Emanuelson, i pakënaqur nga largimi i Cassanos Mori formë tratativa e shkëmbimit, Pazzini-Cassano mes Interit dhe Milanit. Për shumë tifozë zikaltrit do të fitojnë shu
Emanuelson zyrtarisht në Milan Edhe zyrtarisht klubi italian Milan ka realizuar transfertën e mbrojtësit të Ajaxit, Urby Emanuelson. Marëveshja për tra