E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

urban

Xhaka, Rashica dhe yje të tjerë lëvizin me urban në Prishtinë (VIDEO) Sot me fillim nga ora 20:00, në stadiumin "Fadil Vokrri", do të zhvillohet sfida e yjeve mes skuadrës së Granit Xhakës d
De Ligt te PSG, parisienët bëjnë kurban këta 2 lojtarë Gjiganti francez, PSG çdo ditë është më afër transferimit të fenomenit holandez, De Ligt. Sipas mediave në Francë, PS
Aksident zinxhir në Astir, ka të lënduar Një aksident i trefishtë ka ndodhur para pak minutash në zonën e Astirit në Tiranë . Si pasojë e përplasjes së tre m
Pas zgjedhjeve në BE vjen edhe "kurbani" i parë, Tspiras jep dorëheqje Kryeministri grek Alexis Tsipras ka deklaruar se zgjedhje të reja do mbahen në Greqi pasi që partia e tij SYRIZA u mposh
E kishte bërë të përditshme vjedhjen nëpër urbane, vihet në pranga nga policia Kur jemi ndodhur në autobus apo në momente të pavëmëndshme të gjithëve na ka ndodhur që na është vjedhur portofoli,çanta
Arrestohet ish-kreu i zyrës së Urbanistikës Policia e Tiranës me urdhër të Prokurorisë së Tiranës ka arrestuar në orët e fundit ish-kreun e zyrës së Urbanistikës në
Lleshaj bën kurban drejtorin e policisë së Tiranës pas skandalit tek "Petro Nini" Konflikti i ndodhur ditën e sotme tek "Petro Nini" i ka kushtuar vendin e punës Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Tira
Safija, gruaja shqiptare me ndikim të madh në oborrin e Sulltanit Ajo erdhi nga një fshat shqiptar në Stamboll dhe u bë gruaja më e dashur e Sulltan Muratit III. Safija i liroi shumicën
"Më ofruan 500 mijë euro...", kandidati tregon si u bë pjesë e "Kurbanit" të Ramës Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore, i cili është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, nëse do të pranoj
Shqiptarët të ardhmen e tyre po e shohin vetëm në Tiranë (FOTO LAJM) Rreth 27% e popullsisë urbane në Shqipëri është e përqendruar në qytetin më të madh të vendit, Tiranën. Portali i të dhë
Tirana mikpret seminarin e AVITEM, diskutohen sfidat e zhvillimit urbanistik Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj mori pjesë sot në seminarin e AViTeM, e organizuar në bashkëpunim me Ambasadën
Videoja bëhet virale, shoferi i urbanit ndalon dhe shtrëngon duart me studentët (VIDEO) Me protestën e studentëve janë solidarizuar të gjithë shqiptarët. Kujtojmë se emisionet e mëngjesit, kanë marrë qind
Shqiptarët braktisin fshatin, çfarë pritet të ndodhë në vitin 2050 Populli shqiptare ndër vite ka treguar se ka në tendencë që të zhvendoset më shumë drejt qendrave të qyteteve të mëdha.
Më në fund arrijnë në Prishtinë autobusët e shumëpritur Pas dy vitesh pritje, më në fund autobusët e premtuar nga Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, kanë arritur
Serbët nuk e përfillin ministrinë e Haradinajt, vazhdojnë me ndërtimin e shtëpive “Lugina e Diellit” është një prej investimeve më të mëdha të Serbisë në Kosovë dhe projekti ka për qëllim kthimin e mbi
Video shokuese, shoferi i urbanit puth dhe i merr numrin e telefonit 17-vjeçares Një video e çuditshme ka qarkulluar në rrjet pasditen e djeshme, ku protagonistë janë një shofer autobusi dhe një vajz
Deputeti i PS tregon kohët e vështira: Lindi djali, donin t'më bënin kurban (FOTO LAJM) Deputeti i PS-së Pjerin Ndreu për herë të parë ka ndarë momente nga jeta e tij personale dhe familjare me ndjekësit në r
Mos besoni më legjenda urbane! Vera nuk ju bën mirë Një gotë verë në ditë e shëndetshme? Gaboheni! Nëse justifikoheni me faktin se një gotë alkool në ditë nuk ju dëmton,
Si e festuan myslimanët Kurban Bajramin në mbarë botën (FOTO LAJM) Ditwn e sotme, myslimanwt nw tw gjithw botwn festojnw Kurban Bajramin. Kjo festë shënon gatishmërin e Ibrahimit, të
Veliaj uron festën e Kurban Bajramit: Ditë reflektimi për të qenë bashkë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Ai vizitoi