999 rezultate për

unitedit

Admirohet nga Conte, Interi ofron yllin e skuadrës për Telles Inter ka nisur të tregojë interesim edhe për një yll tjetër të Manchester Unitedit. Gjiganti italian deri me tani ka
Spekullime se do të largoet nga United, Van de Beek vendos për të ardhmen Mesfushori i Manchester Unitedit, Donny van de Beek është i interesuar të qëndrojë në “Old Trafford” dhe të ‘luftojë’ pë
Paratici e pret me "krahë hapur" Pogban: E duam shumë, është lojtar i shkëlqyeshëm Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici është pyetur nëse është i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedit
Pogba te Juventusi? "Zonja e vjetër" ofron shkëmbimin me Dybala Juventusi është i gatshëm të sakrifikojë sulmuesin Paulo Dybala për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Ag
Bëhet e ditur shkalla e dëmtimit, Xhaka humb 4 ndeshjet e rradhës Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka u dëmtua në sfidën e pare pas pandemisë që Arsenali e luajti si mysafir i
Essien: Drogba më bindi ta zgjedh Chelsean para Unitedit Legjenda e Chelseat, Michael Essien pranon se disa fjalë bindëse nga Didier Drogba ishte gjithçka që iu desh për ta dety
Pas Lukakut, Interi synon të transferojë edhe sulmuesin tjetër të United Interi raportohet se është duke e monitoruar yllin e Manchester Unitedit, Anthony Martial, dhe atë të Arsenalit, Pierre-
Ylli më i ri i United shpallet lojtari i muajit në Premier League Bruno Fernandes e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme jetën e re në Manchester United, duke u zgjedhur Lojtari i Muajit
Koronavirusi, Manchester United nuk e lejon Ighalon të shkojë në stërvitje Blerja më e re e Manchester United ende nuk ka nisur të stërvitet normalishtme grupin. Ighalo po stërvitet i veçaur si m
E konfirmon Solskjaer: Ighalo do të debutojë ndaj Chelsea Solskjaer në konferëncën e fundit për shtyp ka konfirmuar se blerja më e re, Inghalo do të debutojë në derbin ndaj Chels
Zyrtare: Maguire, kapiteni i ri i Manchester Unitedit Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, e ka konfirmuar se Harry Maguire do të jetë kapiteni i ri i parë i
Kapiteni i United shumë pranë Interit Kapiteni dhe mbrojtësi veteran anësor i Manchester Unitedit, Ashley Young, do të bëhet pa dyshim lojtar i Interit gjatë
E zbulon Solskjaer: Maguire mungon edhe në fundjavë Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar se Harry Maguire është në dyshim për ndeshjen e fundjavës së Manchester Unitedit, kundër
Liverpool kujton ditën kur Shaqiri shkatërroi Manchester United (VIDEO) Xherdan Shaqiri është padyshim njëri prej futbollistëve më të dashur nga tifozët e Liverpoolit. Mesfushori ndonëse nu
Një kosovar do të gjykojë Man United në ndeshjen e Europa League Në mesin e katër gjyqtarëve për ndeshjen e së enjtes mes Manchester Unitedit dhe AZ Alkmaarit, në kuadër të Ligës së Evr
"Boshatiset" infermieria e United, gati të kthehen 3 lojtarë Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka marrë lajm të mira nga stërvitjet e fundit të skuadrës së tij,
Man United fiton me vështirësi ndaj Chelsea, kalon në çerekfinale (VIDEO) Marcus Rashford i ka shënuar dy golat e fitores së Manchester Unitedit 2:1 kundër Chelsea, duke e dërguar skuadrën e Ole
"Luftë" mes tifozëve të Unitedit dhe atyre të Partizanit: Anglezët tentuan ta vendosin flamurin e Kosovës (VIDEO) Ndeshja ndërmjet Partizanit dhe Manchester Unitedit e zhvilluar në Beograd në kuadër të Ligës së Evropës ka sjellë pamje
I paduruar Reali, tenton Pogban në janar "Los Blancos" po planifikojnë që krahas parave, Manchester Unitedit t’i ofrojnë edhe lojtarë Real Madridi nuk ka hequ
Allegri mohon kalimin te United: Nuk di akoma anglisht Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka tentuar t’i hedhë poshtë lajmet se do të emërohet trajner i Manchest