999 rezultate për

unitedin

United apo PSG? Ibrahimovic tregon se cila skuadër është favorite Zlatan Ibrahimovic beson se Paris Saint Germain janë lehtësisht favoritë për të mundur Manchester Unitedin në Champions
Gigi Buffon zbulon pikën e dobët të PSG para ndeshjes me Unitedin Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Champions League. Portieri ita
Kylian Mbappe flet për ndeshjen kundër Manchester United Kylian Mbappe nuk është i brengosur për përballjen me Manchester Unitedin në Champions League pas humbjes së parë këtë e
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen e tij Anthony Martial pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare e gjysmë me Manchester Unitedin para kësaj fundjave, sipas Sk
Burnley shokon Manchester Unitedin (VIDEO) Burnley ka befasuar Manchester Unitedin në "Old Trafford". Miqtë kanë kaluar në avantazh ndaj Djajve të Kuq me anë t
Pochettino flet për thashemet që e lidhin atë me Unitedin Mauricio Pochettino insiston se Tottenhami duhet të fokusohet pavarësisht spekulimeve që e lidhin atë me Manchester Unit
Unitedin e pret ferri, këto janë supersfidat që do të luaj skuadra e Mourinhos Sot, në Nyon të Zvicrës, u mbajt shorti i 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve dhe një nga ndeshjet më interesante të k
Zyrtare: Smalling rinovon kontratën me Unitedin Chris Smalling ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Unitedin deri në verën e vitit 2022. Njoftimi për rinovimin
Mourinho tregon dashurinë e tij për Unitedin Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i ka kundërshtuar spekulimet se ai dëshiron të largohet nga klubi anglez,
Chelsea rivalizon Manchester Unitedin për Koulibalyn Chelsea dhe Manchester United janë në një betejë për mbrojtësin e Napolit Kalidou Koulibaly. Të dyja klubet angleze d
"E urrej ende Manchester Unitedin" Dy herë tentoi Sir Alex Ferguson ta transferonte bomberin legjendar të Premier Leagues dhe po kaq herë ai i refuzoi. Ala
Southampton befason Unitedin Southampton ka kaluar në avantah ndaj Manchester United në "St. Mary's Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti
Ish-sulmuesi anglez kritikon ashpër Manchester Unitedin Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit, Michael Owen, ka kritikuar ish-klubin e tij gjatë viteve të fundin. Madje, ish-sulmu
E bujshme / Mesfushori francez refuzon rinovimin me Unitedin Siç raporton, Sky Sports News, mesfushori francez, Anthony Martial ka refuzuar rinovimin e kontratës te Manchester Unite
Efekti Ronaldo, UEFA nis hetimet ndaj Manchester Unitedin Cristiano Ronaldo i cili u kthye në “Oldd Trafford” si kundërshtar i Manchester United duke përfaqësuar fanellën e Juven
Juventus mposht Unitedin, Ronaldo me shokë triumfojnë në "Old Trafford" (VIDEO) Juventus ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Manchester United me rezultatin 0-1 në "Old Trafford", ndeshje e
Martial kërkon të rinovoj kontratën me Unitedin Për të flitej shumë se kishte një marrëdhënie të keqe me trajnerin Jose Mourinho te Manchester United. Por tani Anth
Zyrtare: Luke Shaw rinovon kontratën me Unitedin Flitej çdo ditë që mbrojtësi anglez, Luke Shaw do të rinovonte kontratën me "Djajtë e Kuq". Por sot ai ka hedhur fir
Mbrojtësi anglez afër rinovimit me Unitedin Luke Shaw është në bisedime me Manchester Unitedin për të nënshkruar një kontratë të re. Kontrata e mbrojtësit të maj
Princi i Arabisë Saudite kërkon të blejë Unitedin Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman, i cili vlen 964 miliardë euro, është duke planifikuar ta blejë Manchester