999 rezultate për

united

Bruno Fernandes zbulon një prapaskenë interesante: Qava kur Manchester United bëri ofertë Bruno Fernandes ka zbuluar se ai u mbush me lot pasi mësoi për transferimin e tij te klubi i madh anglez, Manchester Uni
Probleme me financat, United nxjerr në shitje 3 lojtarë Dhe sipas "Evening Standard", klubi po parashikon se e ka të vështirë të gjente një blerës për ndonjë nga lojtarët e për
Man.United i vendos çmimin Pogbas, gjithçka bëhet e vështirë për klubet që duan shërbimet e tij Nuk ka ditë që emri i Pogbas nuk është në media, dhe Juventus po shpreson në rikthimin e tij. Drejtori sportiv i Juve
ZYRTARE: Ighalo nënshkruan me Man United Mancheste United ka zyrtarizuar nënshkrimin me Odion Ighalo. Pasi i skadoi huazimi i parë, nigeriani 30-vjeçar do të
Man.United interesohet për dy yjet e Juventusit Manchester United ka shfaqur interes për dy futbollistët e Juventusit, Dougla Costan dhe Merih Demiral. Dy lojtarët p
Ighalo do të sakrifikojë 83 mln euro për Manchester United Odio Ighalo do të rrezikojë 83 milionë për të provuar veten te Manchester United. The Daily Star ka shkruar se Ighalo
"Çmendet" Reali, ofron 4 lojtarë për Poul Pogba Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, prej kohësh është një admirues i fituesit të Kupës së Botës, i cili pjesën më t
Plot 5 skuadra të Premier League janë të interesuara për Philip Coutinhon Coutinho aktualisht është në vështirësi pasi huazimi i tij te Bayern Munich në thelb ka përfunduar. Ylli brazilian ës
Manchester United rikthehet në stërvitje, "mahnitet" stafi mjekësor Lojtarët e Manchester United janë rikthyer në stërvitje në gjendje të shkëlqyer fizike, duke kënaqur stafin mjekësor të
Ylli i Manchester United krahason Ibrahimovic me Michael Jordan Seriali ‘The Last Dance’ ka zbuluar detaje që mund të mos i kemi ditur lidhur me Michael Jordan, duke shpërfaqur madhësh
Lampard jep "OK" për largimin e Kepa, por kërkon 1 nga këta 2 super portierë Mund të ketë një shkëmbim të rëndësishëm te Chelsea, një klub që këto dy vitet e fundit ka investuar shumë pak, shkak ed
Interi i vendosur për Cavanin, i ofron kontratë 3-vjeçare Antonio Conte është i vendosur të ketë edhe një sulmues te skuadra e Inter, dhe këtë synim do ta finalizojë në merkaton
Essien: Drogba më bindi ta zgjedh Chelsean para Unitedit Legjenda e Chelseat, Michael Essien pranon se disa fjalë bindëse nga Didier Drogba ishte gjithçka që iu desh për ta dety
Higuain largohet nga Juventusi, pritet të luajë në një skuadër bashkë me të vëllain Gonzalo Higuain ka vendosur që të largohet nga Juventusi gjatë afatit kalimtar veror. Sulmuesi argjentinas pritet të
Kriza nga pandemia, United pëson ulje të ardhurash dhe rritje të borxhit United njoftoi të enjten se ata janë duke tërhequr parashikimin e tyre të mëparshëm për vitin 2020 ‘duke marrë parasysh
Legjenda e United: Do ta lija Manchesterin vetëm për Milanin Në një listë të mesfushorëve më të mirë qendror të 30 viteve të fundit duhet të ketë patjetër vend edhe për Paul Scholes
Manchester United nuk i kthen këtë sezon lojtarët e huazuar Manchester Unitedi do t’i lejojë lojtarët e huazuar në klube të tjera ta përmbyllin sezonin 2019/20 me klubet e tyre akt
Gianluca Di Marzio: Bisedimet po përparojnë, Cavani afër rikthimit në Serie A Inter është në negociata intensive me sulmuesin e PSG, Edinson Cavani, pretendon një burim i mirë informuar i ekspertit
Higuain gjithnjë e më larg Juventusit, pritet të bashkohet me vëllain Gonzalo Higuain gjithnjë e më tepër lidhet me një largim nga Juventusi dhe kalim në MLS, ku mund të ribashkohet me me vë
Man. United "troket" për mbrojtësin e Interit Milan Skriniar është një nga emrat që mund të largohet nga Interi këtë verë, pasi skuadra të shumta europiane janë gati