999 rezultate për

uniformat

Firmosi me Copenhagen, shitën për 17 orë të gjitha uniformat e Bendtner, bllokohet dhe faqja e Internetit (VIDEO) Dyqani i klubit danez Copenhagen ka shitur zyrtarisht të gjitha fanellat e të për shkak të nënshkrimit me Nicklas Bendtn
Ministria e Brendshme reagon për uniformat e policisë: Përgenjeshtrojmë çdo pretendim Ministria e Brendshme ka reaguar lidhur me akuzat e Partisë Demokratike për tenderin prej 30 milionë eurosh për uniforma
Nga Zidane te Ronaldinho, kështu do të dukeshin legjendat me uniformat e reja të skuadrave (FOTO LAJM) Emra të mëdhenj të futbollit si Thierry Henry, Ronaldinho, Zinedine Zidane apo Del Piero, u kanë dhënë fund karrierave t
Barcelona prezanton uniformat e reja për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Klubi i Barcelonës ka zbuluar dizajnin e ri të uniformave që do të veshin futbollistët sezonin e ardhshëm. Për herë t
Juventus ndryshon fytyrë, zbulon uniformat më të shëmtuara në histori (FOTO LAJM) Klubi i Juventusit ka projektuar fanellën e sezonit të ardhshëm. Në fakt, "Zonja e Vjetër" është gjithnjë në kërkim të r
Prezantohen uniformat e reja të Kombëtares (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, ka prezantuar ditën e sotme, uniformat e reja me të cilat ekipi kuqezi do të luajë edici
U gjet e vdekur, 30 vjeçarja vrau vetën 3 javë pas lindjes Një grua 30 vjec është gjetur e vdekur, ndërsa dyshohet se ajo mund t’i ketë dhënë fund vetë jetës. Ngjarja ka ndodhu
"Si u vodhën 450 milion lekë me uniformat e Urgjencës" Deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, denoncoi të dielën atë që e quajti skandal me tenderin për uniformat e
Dhunoi policët, kush është vlonjati që alarmoi uniformat blu Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e një 47-vjeçari, për rezistencë dhe dhunë ndaj punonjësve të policisë së
Kush po kërkohet? Forca e Ligjit zbret e blindon Vlorën Policia e Vlorës në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit", ka zhvilluar kërkime gjatë natës në Vlorë. Burime nga pol
Uniformat më të shëmtuara të Kupës së Botës ndër vite (FOTO LAJM) Uniformat, padyshim që janë një simbol për kombetarët pjesëmarrëse në Botëror. Ato janë edhe shenja dalluese e një ek
Sezoni i parë me Puma-n, Milani prezanton uniformat e reja (FOTO LAJM) Milani këtë sezon pas formës së dobët u braktis dhe nga sponsori më i madh Addidas. Por kuqezinjtë përfunduan tek nj
Shokon politikani: Më rreh gruaja kur udhëtoj me stjuardesa të bukura (FOTO LAJM) Linjat ajrore të Malajzisë po përfliten shumë së fundmi në media për uniformat e tyre "sexy" të stjuardesave. Dy poli
Anullohet tenderi 9.5 milionë euro për uniformat e policisë Tenderi prej 9.5 milionë euro është anulluar nga ministri i brendshëm, Fatmir Xhafaj për shkak se asnjë nga ofertat nuk
Haki Çako: Vetting edhe për uniformat blu Drejtori i Policisë së Shtetit përcaktoi sot në një aktivitet prioritetet e policisë. Evidentim, kontroll dhe ndëshkim i
Merr flakë në mes të rrugës makina e policisë në Vlorë Një automjet i policisë është përfshirë nga flakët këtë të hënë në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:05, në aksin rrug
VMRO përgënjeshtron propozimin për uniformat e policisë VMRO-DPMNE-ja ka përgënjeshtruar deklaratën e Nevzat Bejtës, lidhur me deklaratën e tij në emisionin "Rruga drejt", ku t
Bejta: VMRO e propozoi vetë që uniformat policore të jenë në dy gjuhë (VIDEO) Ilija Dimovski i VMRO DPMNE-së vazhdon të këmbëngulë se temë e bisedimeve me BDI-në rreth formimit të Qeverisë në asnjë
"Kartëmonedhat dhe uniformat mbeten vetëm në gjuhën maqedonase", reagon DBI Pas qëndrimit të liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, se kartëmonedhat dhe uniformat do të mbeten vetëm në gjuhën maqedonase
Alarmi, uniformat e policisë shiten masivisht online (FOTO LAJM) Në ditën e sotme është e ditur që në Internet mund të gjesh dhe të blesh çdo gjë, herë duke plotësuar nevojat dhe dëshir