999 rezultate për

ultras

"Vij me mbrojt vatan…aty ku vdekja është më e sigurt", ultrasit e Tiranës i përgatisin mirëseardhjen Crvena Zvezdës (VIDEO) Supersfida me Crvena Zvezdën po mbushet me atmosferë ekzaltuese në kampin bardheblu. Fakti se do të luajnë përballë
Kualifikim dramatik në gysmëfinale të Champions, Ultrasit e PSG-së në delir (VIDEO) aris Saint Germain u kualifikua në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, pasi fitoi me përmbysje ndaj Atalantës (1-2). Dh
Protesta për Teatrin, ultrasi i Tiranës fiton vëmendjen me mesazhin epik (FOTO LAJM) Në protestën e djeshme për Teatrin Kombëtar, një ultras i Tiranës ka ditur të fitojë vëmendje të madhe për shkak të mesa
Në Bjellorusi luhet futboll, ultrasit rebelohen dhe sfidojnë qeverinë Kampionati bjellorus është i vetmi në Europë që po zhvillohet rregullisht me dyer të hapura, pavarësisht nuk mungojnë ra
Ultrasit e Dortmundit bëjnë gjestin e madh në luftën kundër koronavirusit Kur jemi në një situatë të jashtëzakonshme për shkak se koronavirusi ka pushtuar botën, tifozët e Dortmundit kanë bërë n
Partizani rrezikon të mbetet pa tifozë në derbi, "Ultras Guerrils" marrin këtë vendim Derbi i tretë i këtij sezoni në Superiore po afron dhe adrenalina sa vjen edhe shtohet. Interisi i tifozëve duket me i l
Zbulohen mesazhet mes Bonuccit dhe kapo-ultras: Do të përdorim si pretekst për të sulmuar klubin Në verën e vitit 2017-të, Bonucci bëri një lëvizje që i habiti të gjitë. Qendërmbrojtësi u transferua nga Juventus t
"Tirona Fanatics" i provokoi, reagojnë "Ultras Guerrils" Pas postimit thumbues të tifogrupit bardheblu, Tirona Fanatics, që uronte Partizanin për stadiumin e ri me foton e festë
Dëshpërim por edhe duartrokitje, ultrasit nuk lënë vetëm Partizanin pas humbjes (VIDEO) Fundi i ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës ka parë futbollistët e kuq që të dëshpëroheshin në fushën e lojës të “Air Al
Ultrasit maqedonas vijojnë me koret raciste: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur (VIDEO) Shkëndija e Ernest Gjokës barazoi me rezultatin 2-2 në transfertë ndaj kryesuesve të Vardarit në “derbin” që prodhon gji
Ultrasit e Veronës vazhdojnë të tallen me Balotelin Ultrasit e skuadrës së Veronës nuk duan t’ia dinë se janë etiketuar nga të gjithë si racistë pas ngjarjeve në sfidën e f
BUNDESLIGA/ Derbi i Berlinit përfundon me sherr, ultrasit futen në fushë (VIDEO) Ditën e sotme u luajt derbi historik në Gjermani, ai midis Union Berlinit dhe Hertës së Berlinit Një gol i Polter në
FSHF me vendim ekstrem për tifozët e Tiranës (FOTO LAJM) Pas situatës së krijuar në derbin e kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, aty ku tifozët arritën deri në përleshje fiz
Përplasi për vdekje tifozin e Interit, urdhër arresti për ultrasin e klubit italian Një tifoz i Napolit është arrestuar pasi dyshohet se drejtonte makinën që vrau tifozin e Interit, Daniele Belardinelli.
"Akt terrorist": Partizani zbulon planin e ultrasve të Tiranës me ekskplozivët në stadium Klubi i Partizanit, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ka reaguar ashpër në lidhje me incidentin e ndodhur para fil
Komunistë të varur: Baneri i ultrasve të Tiranës shkakton mjaft debat Dhuan e djeshe në derbin e kryeqytetit i fituar nga Partizani nuk ishte episodi i vetëm që duhet të flitet pas tij. B
U arrestuan ultrasit, tifozët braktisin Juventusin në "Wanda Metropolitano" Tifozët e Juventusit nuk do të jenë sot të pranishëm në stadiumin 'Wanda Metropolitano" për ndeshjen ndaj Atlteico Madri
Arrestohen 12 tifozë ultras të Juventus, pjesë e grupeve kriminale 12 tifozë të Juventus janë arrestuar sot në Itali. "ANSA" raporton se ndër të arrestuarit janë 12 liderë të grupeve U
Arrestohet një ndër krerët e ultrasve të Romës Autoritetet italiane kanë arrestuar sot një ndër krerët e ultrasve të Romës, pjestar u grupeve ekstreme të djathta me ak
Qëllohet për vdekje kapo-ultrasi i Lacios, dyshohet hakmarrje me mafien shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në kryeqytetin e Italisë. Kapo-ultrasi i Lacios, Fabricio Pishiteli, i