999 rezultate për

ulsi

Pak para zgjedhjeve, PS propozon korrigjimin e Reformës në Drejtësi Teksa na ndajnë më pak se dy muaj nga zgjedhjet e 25 prillit, Partia Socialiste ka propozuar korrigjimin e reformës në d
Kuvendi miraton Komisionin e Posaçëm për raportin e Dick Marty Kuvendi ka miratuar ngritjen e Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick Marty. Deputetët votuan me 85 vota pro, 12 kund
Kuvendi i rrëzon një tjetër dekret Metës, bie poshtë ligji për Policinë Kuvendi ka rrëzuar me 83 vota pro dekretin e presidentit Ilir Meta për ligjin për Policinë e Shtetit. Ndërkohë në seancë
Kokëfortë dhe impulsivë, këto janë shenjat më nevrike të horoskopit Më poshtë keni shenjat e Horoskopit, që sipas astrologëve njerëzit që i përkasin, konsiderohen si më nevrikët. Dashi.
"Nismat e Murrizit dhe Gjonit të bëhen një", propozimi i Ulsi Manjes për Kodin Zgjedhor Komisioni i Ligjeve ka miratuar në parim ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja propo
Vajza tregon si abuzoi ish-ministri shqiptar i Shëndetësisë: Më tha do të mas pulsin e zemrës Pacienten e vogël e vizitoi në Ortopedi. E pas kësaj, mjeku kirurg nga Spitali i Pejës, ia ftoi asaj nënën në zyrën e ti
Testi 5 minutësh që zbulon sëmundjen e Alzheimerit dhjetë vjet përpara Një skanim pesë minutësh në qafë mund të parashikojë Alzheimer një dekadë para se të shfaqen simptomat, tregon hulumtimi
"Ai hapi kamerën dhe po më filmonte", Alesia Bami rrëfen mbrëmjen e sikletshme Alesia Bami ka rrëfyer për një mbrëmje të sikletshme në një klub. Ish-velina, e cila tashmë është pjesë e “Procesi Sport
Plas gallata me PS: E hëngër mortja! Spiuni paska emrin tim Komisioni i Ligjeve e ka rrëzuar nismën e deputetëve të opozitës të prezantuar nga deputeti i opozitës, Myslim Murrizi p
Murrizi thumbon ashpër Ramën e Bashën në Kuvend: S'dihet ça bëhet kur ia pi ujin Myslim Murrizi gjatë fjalës së tij në seancën plenare nuk i ka kursyer thumbat ndaj kryeministrit Rama dhe kryedemokrati
DW: Impulsi i ri i BE ndoshta do bëjë që Macron të heqë dorë nga bllokimi Propozimet e fundit të KE për reformimin e procesit të anëtarësimit me vendet e Ballkanit – politikë për të zbutur presi
Makinat e të së vërtetës, kush janë të parët që do të kalojnë nëpër to Në Ministrinë e Brendshme tashmë ka 5 makina të së vërtetës. Pajisjet poligrafike do të përdoren fillimisht te kandid
Një tabletë kundër ngrënies së tepërt? Shkencëtarët bëjnë zbulimin e madh Shkencëtarët kanë gjetur një regjion të caktuar të trurit, i cili është i lidhur me ngrënien impulsive, përkatësisht me
Arsenali gati të bëjë goditjen e madhe, synon trajnerin impulsiv të La Liga-s Skuadra e Arsenal synon të marrë argjentinasin Diego Simeone në krye të skuadrës, pas shkarkimit 10 ditë më parë të traj
Në Shqipëri "grihen" mes tyre, shihni si pozojnë Ulsi Manja dhe këshilltarët e Metës në Venecia (FOTO LAJM) Ditën e sotme Komisioni i Venecias dha opinionin zyrtar dhe përfundimtar mbi dekretin e Presidentit të Republikës, për ç
Ulsi Manja numëron "1 mijë të zezat" e Metës Kryetari i Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit, Ulsi Manja tha se Meta ka refuzuar seancën dëgjimore të Komi
PERGJIMI/ Tahiri: Mos e rruaj k.. fare s'na plas trapi! Shefi i policisë: Jam ushtari yt "Bild" publikoi sot dhjetë përgjime të tjera nga ajo që gazeta e quan blerja e votave në Dibër, por ndër to spikasin dy
Plas një skandal korrupsioni me kunatin e Ulsi Manjës Rast flagrant korrupsioni në drejtorinë e Tatimeve Tiranë. Kështu shprehet punonjësi i këtij institucioni, i cili ka
Fute gjuhën brenda se s'jam Ulsi Manja unë! Ngjela përplaset me Mesila Dodën Spartak Ngjela dhe ish-deputetja e PD, tashmë pjesë e PDIU, Mesila Doda, kanë shkëmbyer disa replika të ashprë mbrëmjen
"Deputeti socialist Ulsi Manja vetëm qenin nuk e ka rrogtar shtetit" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një listë me emra, njerëz të afërt të deputetit të PS-së Ulsi Manja. Ka qe