E FUNDIT/ Aksident në Korçë, plagosen rëndë 4 persona
999 rezultate për

ulqinaku

Meta i kujton Ramës dhe Sorosit atentatet: Kujdes se jemi si Avni Rustemi dhe Mujo Ulqinaku Presidenti Ilir Meta është duke mbajtur një fjalim të fortë në Presidencë duke iu drejtuar Sorosit dhe shtetit të nëndhe
Përdhosën figurën e Mujo Ulqinakut, AMA i tërheq "veshin" Bes Kallakut dhe Erion Isait (VIDEO) Duke menduar se mund të tallen me çdokënd, Bes Kallaku dhe Erion Isai janë fokusuar tek Mujo Ulqinaku në emisionin e dat
Kë la brenda dhe kë jashtë? Del lista me 15 anëtarët e kryesisë së PD-së Janë zgjedhur anëtarët e kryesisë së Partisë Demokratike. 15 emrat e tyre vijojnë si më poshtë: Dhurata Çupi En
Kontrolle, dhunë e terror në Kukës, opozita zbarkon në Kuvend Prej orës 3:00 e mëngjesit Kukësi gjendet në panik. Një aksion i policisë ka bastisur familjet kuksiane duke arrestu
Ja çfarë publikon Pandeli Majko për 7 prillin Ish kryeministri i vendit Pandeli Majko ka publikuar këtë fotografi për 7 prillin. Majko e shpjegon foton duke thënë
Pranga punonjësit të SHISH, drejtonte makinën i dehur Policia e Tiranës ka arrestuar në Flagrancë një punonjës të SHISH-it. Mësohet se në pranga është vënë punonjësi Arian Ul
Pulla postare me Hafiz Ulqinakun dhe Rexhep Mitrovicën Postat e Maqedonisë në bashkëpunim me Shoqatën e Historianëve Shqiptarë të Maqedonisë (SHHSHM), sot promovuan dy pullat
Rëndësia e Hafiz Ali Ulqinakut në zhvillimin e alfabetit të gjuhës shqipe Me rastin e 100 vjertorit të vdekjes së rilindësit Hafiz Ali Ulqinaku (1853-1913), Muzeu i Alfabetit në Manastir, sot or
Tiranë, 17.7 milionë lekë për ndërtimin e rrugës “Mujo Ulqinaku” Nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës Jorida Tabaku ka inspektuar sot punimet në rrugën “Mujo Ulqinaku”, projekt i cili pr