999 rezultate për

ulemi

Gjiknuri ''i shtrin dorën'' Vasilit dhe Bylykbashit: Ju ftoj të ulemi në tryezë Bashkë kryetari i Reformës Zgjedhore dhe përfaqësuesi i PS, Damian Gjiknuri, i ka nisur sot kërkesë opozitës jashtëparla
"Hoqe benevrekët e prite Vuçiçin, miqtë e tu kanë larë Kosovën në gjak": Tenori i njohur degjeneron Ramën Pritja e presidentit të Serbisë në Shqipëri, marrëveshja e minis-shengenit dhe më tepër, deklaratat e kryeministrit Rama
Gabimet që bëjmë çdo herë që ulemi në tualet (FOTO LAJM) Nëse kaloni shumë orë në tualet jeni duke bërë këtë gabim të përditshëm Lëvizjet e zorrëve ndoshta janë të ulëta në s
Aleati "tradhëton" Bashën: Gati të ulemi me Ramën Në një prononcimin për A2 CNN, kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur i gatshëm që të negociojë më
As në tualet nuk paskemi ditur të ulemi, mjekët tregojnë gabimet që bëjmë Nëse kaloni shumë orë në tualet jeni duke bërë këtë gabim të përditshëm. Lëvizjet e zorrëve ndoshta janë të ulëta në
Rama fton Bashën për dialog: Ulemi dhe flasim meqë t’i s’do as karrigen Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje Lulzim Bashës që të ulen në tavolinë dhe të diskutojnë, pasi sipas tij Basha nuk
"Hajdeni të ulemi", Rama "josh" opozitën pas apelit të BE-së Ditën e sotme përfaqësuesit e BE bënë apel që palët politike në Shqipëri të ulen dhe të dialogojnë për të mirë të vendit
LSI tradhton Bashën: Ulemi me Ramën Tensioni i fortë në raportet Kryemadhi-Basha duket se po del në dritë edhe pse kishte muaj apo vite që gëlonte. Vendimet
Agjenti i Hysajt: Do ulemi të bisedojmë me Napolin, Ancelotti na ka dhëne besim Agjenti i Elseid Hysaj Mario Giuffrida, ka folur për të ardhmen e Elseid Hysajt tek Napoli. Ai ka deklaruar se do ulemi
Studimi/ Ja arsyeja se pse nuk duhet ti lani shpesh duart Të gjithë kemi mësuar që duart duhen larë para se të ulemi në tryezë, pas ushqimit, kur shkojmë në tualet, kur kthehemi
Protesta para Kryeministrisë, Rama pranon në takim minatorët Kordinatorja e qeverisë për bashkëqeverisjen me qytetarët Elisa Stamo, ka dalë të takojë minatorët para kryeministrisë.
Rrëfen Sela: Si më luti VMRO-ja për të hyrë në koalicion Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, i ftuar në debatin "Rruga drejt" në "Alsat" ka rrëfuer për raportet me VMRO-DPMNE-në
Protesta e opozitës, Ruçi: Ulemi në Kuvend, si të dojë PD-ja... Bojkoti i opozitës prej dy javësh për shkak të protestës e cila zhvillohet prej 14 ditësh para kryeministrisë ka detyrua
Grevistët e Zharrëzës në Tiranë: Nuk shkulemi të gjallë pa fituar të drejtën tonë (FOTO& VIDEO) Grevistët e Zharrëzës kanë mbërritur në Tiranë dhe janë mbledhur përballë Ministrisë së Energjitikës. Ashtu siç kanë
Turqit: Nuk shkulemi nga Iraku Parlamenti i Irakut, përmes një rezolute ka hedhur poshtë vendimin e Parlamentit të Turqisë për ta zgjeruar mandatin e f
Basha: Ditë reflektimi për një Shqipëri të çliruar nga krimi Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Kombit. I shoqëruar nga deputetë të PD-
Reforma në Drejtësi/ Rama: Ftoj publikisht PD të ulemi në tryezë Kryeministri Rama ka ftuar PD të ulen për Reformën në Drejtësi, duke theksuar se kur vjen puna për integrimin, nuk ka as
Mustafa: I gatshëm për dialog “pa ultimatume” Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka shprehur përkushtimin dhe vullnetin e plotë të Qeverisë së Kosovës për dialog të
Limaj: Shumë shpejt zgjedhje të parakohshme Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka deklaruar se është i sigurt që vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohsh
Thaçi-Opozitës: Ne po bisedojmë me Beogradin, pse mos të dialogojmë mes nesh? Zv/kryeministri i Republikës, Hashim Thaçi, ka thënë se subjektet politike në Kosovë duhet të ulen dhe të bisedojnë mes