999 rezultate për

ukraina

Vrau ukrainasen dhe të dashurin e saj, shqiptari shpallet në kërkim ndërkombëtar Një shqiptar është shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi akuzohet për vrasjen makabre e ish-të dashurës ukrainase, Fotini
Revolucioni Portokalli: Dita e lirisë dhe dinjitetit, dëshira për të kërkuar të drejtën e fjalës Nga Marina Kerceli: Revolucioni portokalli ose i ashtuquajturi" revolucioni me ngjyra", nuk ishte gjë tjetër
Befasohet Gjermania, Ukraina zhbllokon rezultatin (VIDEO) Është zhbllokuar sfida mes Gjermanisë dhe Ukrainës. Janë miqtë ata që kanë kalaur në avantazh në minutën e 12'. Për e
Shqiptari e vrau bashkë me të dashurin e ri, flet vajza e ukrainases: Ishte i frikshëm Një 45 vjeçar shqiptar është i dyshuari kryesor për një krim mizor në Greqi ku dyshohet se ka vrarë në mënyrë makabre is
Ky është shqiptari që vrau të dashurën ukrainase me bashkëshortin në Mykonos Personi që shihni në foto është shqiptari, i quajtur Niko i cili dyshohet se vrau 45-vjeçaren ukrainase dhe të dashurin
Ukraina mposht Spanjën, Gjermania bllokohet mes spektaklit nga Zvicra (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 5 sfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve, ku nuk mungoi spektakli dhe surprizat. Ukraina e
Gjermania mposht jo pa vuajtje Ukrainën (VIDEO) Gjermania ka shënuar një tjetër fitore në kuadër të Ligës së Kombeve. Skuadra e drejtuar nga Joachim Low ka mposhtur
Pushuesi nga Ukraina humb jetën në spitalin e Vlorës Një pushues nga Ukraina i cili kishte zgjedhur Shqipërinë për të kaluar disa ditë pushimi, ka ndërruar jetë. Ngjarja
Inter apo Shakhtar, kush do ti bashkohet Sevillas në finalen e Europa League Interi dhe Shaktari i Donjetskut do të zbresin në fushë këtë të hënë, në qytetin e Dyseldorfit, për të përcaktuar edhe e
Të huajt kthehen sërish në plazhet e Vlorës për të pushuar: Më shumë ukrainas dhe bjellorusë Fundjava e fundit e Korrikut shënoi një bilanc pozitiv të turistëve në Vlorë. Administratorët në plazhe thonë pranoj
Emocionuese, pacientja ukrainase me COVID-19 pritet nga i dashuri me lule jashtë Infektivit Rasti “Zero” me koronavirus në Sarandë ka mposhtur sot sëmundjen dhe ka lënë spitalin Infektiv. Turistja ukrainase ka
Futbollisti ukrainas po tregonte "Live" se ka fjetur me dy femra, gruaja e tij e dëgjon dhe plas sherri (VIDEO) Një grindje e çmendur shpërtheu mes ish-futbollistit ukrainas, Aleksandr Alijev dhe ish-gruas së tij Tatjana, teksa Alij
Ukraina nën kërcënimin e zjarrit, 400 zjarrfikës luftojnë me flakët përreth ish-centralit të Çernobilit Ukraina është në karantinë nga rreziku i koronavirusit, por tani duhet të mbrohet edhe nga një fatkeqësi tjetër, që vjen
Turne dhe ndeshje fiktive, si ukrainasit mashtruan kompanitë e basteve “Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”, thotë populli dhe kështu ka ndodhur në Ukrainë. Disa kompani bastesh kanë rënë pre
I nxorri zbuluar me videon e rrëzimit të avionit ukrainas, Irani e arreston Autoritetet iraniane kanë njoftuar se e kanë arrestuar personin që kishte filmuar rrëzimin e avionit ukrainas pas godit
New York Times publikon pamjet ekskluzive kur raketat iraniane godasin avionin ukrainas (VIDEO) New York Times publikon pamjet ekskluzive të momentit kur dy raketat iraniane godasin avionin ukrainas me 176 persona në
Irani kërcënon edhe Britaninë: Do dëbojmë ambasadorin tuaj! Irani ka kërcënuar se do të dëbojë ambasadorin britanik në Teheran, Rob Macaire, në rast të “provokimeve” të reja nga Lo
Irani pranon zyrtarisht fajin: Si e rrëzuam gabimisht avionin ukrainas Irani ka pranuar se e ka qëlluar me raketë avionin ukrainas ku humbën jetën 176 viktima, por ka theksuar se ka qenë një
Pas deklaratave mohuese, Irani pranon se goditi me raketë avionin ukrainas Irani ka pranuar se e ka qëlluar me raketë avionin ukrainas ku humbën jetën 176 viktima, por ka theksuar se ka qenë një
Rrëzoi avionin ukrainas? Teherani mohon akuzat Kudo në media ka qarkulluar lajmi se Irani rrëzoi avionin ukrainas , por këto akuza janë mohuar nga Teherani. Por ata