999 rezultate për

ujkani

Samir Ujkani infektohet me Covid-19 Portieri i Kosovës, Samir Ujkani ka dalë pozitiv me Covid-19. Burime të Indeksonline, bëjnë të ditur që portieri i To
Lajme të mira për yllin e Kosovës, bëhet portier i dytë i Torinos Kapiteni i Kosovës, Samir Ujkani, nga 2 shtatori i këtij viti është transferuar te skuadra italiane, Torino. Gardiani
Samir Ujkani reagon ashpër pas fjalëve për mundësinë e përjashtimit të Kosovës nga UEFA e FIFA (FOTO LAJM) Ngjarjet e fundit në futbollin e Kosovës ku është dhënë lajmi për mundësinë e përjashtimit të Federatës së Futbollit të
Ujkani: Ta bëjmë ëndrrën realitet, stresi te kundërshtari Kosova do të luajë dy sfida të mëdha kualifikuese për Euro 2020, me Çekinë në Plzen dhe me Anglinë në “Fadil Vokrri”. Mi
Hysaj dhe Ujkani në një foto për Albeu.com Futbollisti i Napolit Elseid Hysaj dhe portieri i Torinos Samir Ujkani kanë pozuar së bashku për fotoreporterin e Albeu.
Ujkani: Kosova i përballon mungesat, i lumtur për rikthimin në Serinë A Ditën e djeshme nënshkroi kontratën një vjeçare me Torinon, duke vulosur kështu rikthimin në Serinë A, ndërsa sot Samir
E BUJSHME/ Samir Ujkani kryen vizitat mjekësore te Torino Samir Ujkani është futbollisti më i ri i Torinos. Portieri i përfaqësueses së Kosovës pasi mbylli marrëveshjen me turqit
Ujkani flet për shortin e Kosovës në kualifikimet e EURO 2020 Pas një edicioni mjaft të mirë në Ligën e Kombeve, Kosova do të marrë pjesë për herë të parë në eliminatoret e Euro 2020
Ujkani: Sot ishim fantastikë Kapiteni i Kosovës, Sajmir Ujkani, foli për mikrofonin e “Supersport” pas triumfit ndaj Maltës, ku nuk nuk la pa përmend
Biletat shiten në tregun e zi, Ujkani reagon ashpër Ditën e sotme në konferencën për shtyp përpara ndeshjes së Kosovës me Maltën, përpara gazetarëve u gjendën trajneri Chal
KFOR tregon pse e morën nën kontroll Liqenin e Ujkanit Ushtarët e KFOR-it, nuk kanë marrë nën kontroll liqenin e Ujmanit mirëpo, prania e trupave është pjesë e një ushtrimi të
Samir Ujkani shprehet i trishtuar për vdekjen e Fadil Vokrrit Portieri i përfaqësueses së Kosovës, Samir Ujkani, është shprehur i shokuar me lajmin e vdekjes së legjedës së futbollit
Ujkani: Luajmë kundër vëllezërve tanë Sajmir Ujkani ka folur përpara ndeshjes me Shqipërinë, që ai e ka quajtur një vëllazërore. Ai mban shiritin e kapite
Ujkani: Shpresoj që ndeshja ndaj Burkina Faso të mos luhet në atë stadium Samir Ujkani shpreson se ndeshja me Burkina Fason do të zhvillohet në një tjetër stadium, pasi ai ku luajtën me Madagasc
Ujkani: Është një fitore e rëndësishme Portieri i Kombëtares së Kosovës, Samir Ujkani, është ankuar për fushën në stadiumin “Stade Municipal Jean Rolland” në F
Ujkani me fjalë të mëdha dhe prekëse për pavarësonë e Kosovës (VIDEO) Kapiten i Përfaqësueses së Kosovës Samir Ujkani ka uruar ditën e stme të gjithë Kombin e Kosovës përkëtë ditë të shënuar
Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë Samir Ujkani, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur fillimisht vëllai i tij, Emir Ujkani, i cili k
Portieri i Kosovës, Samir Ujkani kërkon falje për golat e pranuar Kapiteni Samir Ujkani e ka pranuar se sot nuk ka qenë dita e tij, por thotë se ishte e Kombëtares së Kosovës Përfaqës
Tifozët vërshëllejnë Ujkanin (VIDEO) Samir Ujkani nuk ka pasur natë të mirë në miqësoren që po zhvillohet nga Letonisë Kapiteni i Kombëtare së Kosovës, Sa
Flasin familjarët e Ujkanit që u arrestua ditën e gjyqit (VIDEO) Kjo është shtëpia në të cilën jeton Emrush Ibrahimi, personi i cili dje u arrestua si i dyshuar për sulm ndaj policisë,