999 rezultate për

uest

Sekuestrohet heroinë, kanabis dhe kapsula metadoni Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në pranga janë vënë dy
Fejesë në kohë pandemie: Sekuestrohet orkestra dhe arrestohet pronari i lokalit Policia e Fushë Krujës ka arrestuar pronarin e një lokali ku po zhvillohej një fejesë, në kundërshtim me rregullat anti-
Marrin fund dy grupet e trafikantëve shqiptarë në Spanjë, sekuestrohen 18 ton kanabis Policia spanjolle ka goditur një tjetër rast të trafikantëve të drogës, ku dhe janë arrestuar dy grupe shqiptarësh.
Sekuestrohet kokainë në Lezhë: Kapet gruaja, burri në kërkim 1.2 kg kokainë janë sekuestruar në Lezhë ndërsa një grua është arrestuar dhe ish-bashkëshorti i saj është shpallur në kë
Kujt do ti kalojnë pronat e paluajtshme të sekuestruara dhe për çfarë do të përdoren Qeveria parashikon që disa pasuri të paluajtshme të sekuestruara pasi janë vënë me aktivitet të paligjshëm, t’i kalojnë
Sekuestrohen rreth 300 mijë euro të fshehura brenda një kamioni në Durrës Një sasi prej 300 mijë euro janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni në pikën portuale të Durrësit gjatë një op
OFL ul sërish "kokën", i rikthen edhe naftën e sekuestruar Lulzim Berishës Lulzim Berishës i rikthehet nafta e sekuestruar disa muaj më parë nga Operacioni Forca e Ligjit. Bëhet me dije se pr
E sekuestruan me bujë, SPAK "ul kokën" dhe i rikthen mjetin e blinduar Lulzim Berishës Gjykata e Posaçme liron nga sekuestroja dhe i kthen automjetin e blinduar BMW të Lulzim Berishës. Makina e blinduar e
26 kilogramë "të bardhë" gati për shitje, si u kapën dy shqiptarët në Itali Policia italiane e Romës ka sekuestruar të paktën 26.5 kg kokainë mjaft e pastër dhe 75 mijë euro cash, ndërsa në pranga
Kontrabandë vinte nga India, sekuestrohen 1 milion paketa cigare në Durrës Një miliona paketa cigare janë sekuestruar në Portin e Durrësit. Në një deklaratë, Drejtori i Doganave, Gent Gazheli tho
Rasti që i kushtoi shtrenjtë, shikoni çfarë humbi Bale në fundin e ndeshjes (VIDEO) Gareth Bejl kishte shansin e artë për ta “vrarë” derbin ndaj Uest Hemit, teksa në minutën e 90+2-të, shpërdoroi një rast
Terrorizonin banorët me të shtëna, policia sekuestron arsenal armësh në shtëpitë e dy personave Policia e Fierit ka goditur dy raste të armëmbajtjes në Mallakastër dhe Divjakë, në kuadër të kontrolleve masive të usht
7 të arrestuar nga aksionet e policisë, sekuestrohen 10 kg kanabis Policia e Fierit ka arrestuar 7 persona në dy operacione të ndryshme. Dy persona u arrestuan pasi u kapën me 10 lëndë
Arrestohen 11 persona në Pejë, sekuestrohen armë dhe para Policia e Kosovës ka njoftuar se ka përfunduar aksionin në Pejë duke çuar pas hekurave 11 persona. Të arrestuarit aku
Shpërthen aksioni në gjithë Shqipërinë, sekuestrohen armë e drogë Në vetëm 24 orët e fundit, 23 persona janë vënë në pranga nga Policia. Ata akuzohen për vepra të ndryshme penale ndë
Arrestoi Nehat Kullën dhe Tan Kateshin, "kolonelit të hekurt" i sekuestrojnë makinën e blinduar Policia ka sekuestruar makinën e blinduar të ish-drejtorit të Policisë së Elbasanit, Edmond Koseni. Aksioni për sekue
Shkatërrimi i bandës së rrezikshme, sekuestrohen 4 ton kokainë dhe 5.5 milion euro Një hetim i i nisur prej vitit 2015 lidhur me trafikun ndërkombëtar të drogës të drejtuar nga një shqiptar, pronar i kom
Sekuestrohen mbi 20 mijë paund në Rinas, procedohet 43 vjeçari Policia Kufitare e Rinasit ka goditur një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Eshtë proceduar penalis
Sekuestrohet një sasi e madhe parash dhe bizhuterish në portin e Durrësit Burime nga Porti i Durrësit bëjnë me dije se Policia Kufitare e Portit Durrës si rezultat i kontrolleve të shtuara ka se
Vinin nga Anglia, sekuestrohen mijëra paund në Rinas Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë