999 rezultate për

uellsiani

Prezantohet Ramsey: Tregon arsyet pse zgjodha Juventusin Kishte firmosur me Juventusin që prej janarit të kaluar, por iu bashkua skuadrës bardhezi vetëm në fund të sezonit, kur
Bale: Lojtarët janë si robotët Lojtari i Real Madrid , Gareth Bale , është një futbollist që nuk është mësuar të flasë me media. Karakteri i tij nuk
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j
Zidane ia bën të qartë sulmuesit: Derën e ke të hapur Lamtumira e Gareth Bale nga skuadra e Real Madrid duket se është thjesht çështje kohe. Uellsiani nuk është grumbulluar k
Bale në konflikte me lojtarët, në verë pritet largimi i uellsianit Në dhomat e zhveshjes te Real i Madridit, ka një klimë shumë të tensionuar për Gareth Bale. 29-vjeçari ka prishur marrëd
Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Real Madrid Përkundër që Real Madridi është i hapur ndaj idesë për ta shitur uellsianin, Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Sa
Kjo është skuadra e re e Gareth Bale Gareth Bale do të largohet nga Real Madridi në fund të këtij sezoni, pasi këta të fundit nuk llogarisin më në shërbimet
Ramsey te Juventusi, ja sa do të jetë rroga e uellsianit te Zonja e Vjetër Juventusi në merkaton e janarit arriti të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Arsenalit Aaron Ramsey. Ai do të bashko
Bale iku nga stadiumi, Reali merr vendim për uellsianin Ylli uellsian i Real Madridit, Gareth Bale, u largua nga stadiumi Santiago Bernabeu në minutën e 78-të të ndeshjes kundë
Agjenti i Bale konfirmon të ardhmen e uellsianit Agjenti i Gareth Bale ka thënë se ai është i lumtur në Real Madrid, mirëpo ka thënë se nuk është i pamundur kalimi i uel
Zhbllokohet ndeshja, Reali kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Autori i golit është uellsiani Gareth Bale në min
Dy gjigandët anglezë kërkojnë shërbimet e Gareth Bale Manchester United dhe Chelsea kanë shprehur interesim për lojtarin e Real Madridit, Gareth Bale. Siç raporton gazeta
Për këtë arsye United dështoi të merrte Balen Manchester United prej kohësh është në kërkim të uellsianit , Gareth Bale por ende nuk ka arritur të bëjë ndonjë lëvizje
Reali kalon në epërsi ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Leganes në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar për Los Blancosit është uellsi
Fotoja që po bën xhiron e botës, reagimi i Bale mbjell irritim tek madrilenët Supergol nga Ronaldo? E pastaj, për Gareth Bale kjo nuk do të thotë asgjë, uellsiani kka qëndruar i palëvizshëm dhe shum
Shikojeni foton me vëmendje dhe analizoni çfarë desh Bale të tregonte Gareth Bale dhe Zinedine Zidane nuk i kanë raportet si më parë. Kjo duket dhe nga aktivizimi i uellsianit me minutazh të
Liverpool i gatshëm të konkurojë për Gareth Bale Jurgen Klopp ka paratë që duhen për blerjen e Gareth Bale, pas shitjes së Philippe Coutinho tek Barcelona, dhe është gat
Ky ishte lëndimi i 13-të për Gareth Bale, çfarë po ndodh me uellsianin? Gareth Bale mungoi në ndeshjen e fundit ndaj Espaynolit për shakk se nuk ishte ndjerë mirë për shkak të mbingarkesës në
Marca: Bale ka një rival të madh brenda klubit Uellsiani Bale nuk po kalon një moment të mirë në Madrid. Marca shkruan sot se Bale mund të mos startojë në finalen e
Bale tek Reali ka vëtëm një 'armik' që e tremb Gareth Bale është i vendosur për të ardhmen. Uellsiani la pas një sezon të mbushur me dëmtime duke u kthyer në El Clasic