uells

Bale në konflikte me lojtarët, në verë pritet largimi i uellsianit Në dhomat e zhveshjes te Real i Madridit, ka një klimë shumë të tensionuar për Gareth Bale. 29-vjeçari ka prishur marrëd
Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Real Madrid Përkundër që Real Madridi është i hapur ndaj idesë për ta shitur uellsianin, Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Sa
Kjo është skuadra e re e Gareth Bale Gareth Bale do të largohet nga Real Madridi në fund të këtij sezoni, pasi këta të fundit nuk llogarisin më në shërbimet
Ramsey te Juventusi, ja sa do të jetë rroga e uellsianit te Zonja e Vjetër Juventusi në merkaton e janarit arriti të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Arsenalit Aaron Ramsey. Ai do të bashko
Bale iku nga stadiumi, Reali merr vendim për uellsianin Ylli uellsian i Real Madridit, Gareth Bale, u largua nga stadiumi Santiago Bernabeu në minutën e 78-të të ndeshjes kundë
Ramsey zyrtarizohet këtë muaj te skuadra e madhe italiane Juventusi duket se ka arritur akordin për të transferuar në Torino mesfushorin uellsian të Arsenalit, Aron Ramsey, teksa
Kosova miqësore me Uellsin Wales e ka të lirë një ndeshje para se të fillojë kampanjën për Euro 2020 kundër Sllovakisë në mars të 2019. Pos Kosovës
Arsenal dyfishon rezultatin ndaj Vorsklas (VIDEO) Arsenal ka dyfishuar rezultatin ndaj Vorsklas në "NSC Olimpiyskiy". Ai që ka shënuar është mesfushori uellsian, Aaro
Agjenti i Bale konfirmon të ardhmen e uellsianit Agjenti i Gareth Bale ka thënë se ai është i lumtur në Real Madrid, mirëpo ka thënë se nuk është i pamundur kalimi i uel
Zhbllokohet ndeshja, Reali kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Autori i golit është uellsiani Gareth Bale në min
Shqipëria mposht minimalisht Uellsin Shqipëria mori një fitore minimale 1-0 ndaj Uellsit në "Elbasan Arena". Pjesa e parë ishte e qetë, me të dyja ekipet
Zhbllokohet ndeshja, Shqipëria kalon në avantazh ndaj Uellsit Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar është Bekim Balaj në minutën e 59'
Nervozohet Xhaka, sherr me lojtarin uellsian Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 35' Xhaka humb
Shqipëria me fat, Uellsi shumë afër golit Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 23' skuadra e
Formacionet zyrtare: Shqipëri - Uells Shqipëria do të luaj sonte ndaj Uellsit në miqësoren e “Elbasan Arenës”. Kuqezinjtë do kërkojnë të paktën të kthejnë
Miqësorja kundër Uellsit, lojtarët e Shqipërisë mbërrijnë në stadium (FOTO LAJM) Shqipëria do të luaj sonte ndaj Uellsit në stadiumin "Elbasan Arena". Skuadra e Panuccit do të kërkojë të fitojnë dh
Ky është arbitri i cili do të vendos drejtësi në ndeshjen Shqipëri - Uells Shqipëria do të luajë nesër miqësoren në “Elbasan Arena” ndaj Uellsit, në orën 20:00, ndërkohë që UEFA ka zyrtarizuar ed
Do të luajnë ndaj Uellsit, largohen tre lojtarë nga kombëtarja e Shqipërisë Nga kombëtarja kuqezi, janë larguar tri lojtarë për shkak dëmtimi. Bëhet fjalë për Emanuele Ndoj, 21-vjeçarin që aktiviz
Shqipëri-Uells, gjithçka duhet të dini para ndeshjes Uellsi do të ketë në dispozicion Gareth Bale, për ndeshjen miqësore që Uellsi do të luajë mbrëmjen e së martës ndaj Komb
"Më dhemb në shpirt", Mavraj reagon para ndeshjes me Uellsin Po zhvillohet në Durrës konferenca për shtyp e trajnerit të Kombëtares Shqiptare të futbollit Panuçi dhe kapitenit Mërgi