999 rezultate për

udineses

Milani takohet me agjentin e yllit të Udineses Drejtorët e Milanit, Paolo Maldini dhe Zvonimir Boban janë takuar me agjentin e yllit të Udinese, Rodrigo De Paul. Ca
Ibrahimovic vendosi rekord të ri në Serie A Zlatan Ibrahimovic e ka bërë startin e tij të parë që kur u rikthye te Milani. Edhe pse 38-vjeçari nuk arriti të sh
Super gol i Theo Hernandez, Milani përmbys rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Milani po bën një pjesë të dytë me gridë dhe dëshirë. Pas golit të barazimit nga Rebic, është përsëri Theo Hernandez që
Lazio "tripletë" vetëm në 45 minutat e para ndaj Udineses (VIDEO) Lazio është duke shkatërruar Udinesen në "Olimpico". Serinë e golave e hapi i përhershmi Immobile në minutën e 9' pas n
Udinese mbetet pa trajner, shkarkohet ish-lojtari i Juventusit Igor Tudor nuk është më trajneri i Udineses. Kroati ka paguar shtrenjtë dy humbjet e thella ndaj Atalantës dhe Romës
Interi zhbllokon rezultatin përballë Udineses (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Udineses në fundin e pjesës me mesfushorin Sensi. Vetëm pak minut
Talenti i Udineses futet në histori, tre asiste për 45 minuta Të dhurosh tre asiste në vetëm 45 minuta lojë është ndoshta një nga detyrat më të vështira, por jo për një argjentinas.
Ish-trajneri i Udineses e konfirmon: Kisha kontakte me kombëtaren shqiptare Pas largimit të Christian Panuccit të shumtë kanë qënë kandidatët potencial për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptar
Super Strakosha, i mohon golin nga penalltia Udineses (VIDEO) Lazio po fiton 2-0 kundër Udinese-s në shtëpi falë golave të Caicedo (21') dhe autogolit të Sandro (24'), por edhe falë
Roma zhbllokon rezultatin përballë Udineses (VIDEO) Pas një pjese të parë pa rrjeta të prekuara Roma ka arritur ta dërgojë topin në rrjetë në minutën e 68’ me sulmuesin kry
Super goli i javës vjen nga ylli i Udineses (VIDEO) Një super gol është shënuar pak minuta më parë në ndeshjen Udinese-Empoli. Është argjentinasi Rodrigo De Paul i cili
Milani nuk ja del as përballë Udineses (VIDEO) Kuqezijtë kanë ngecur edhe këtë javë në Seria A. Ndeshja e cila u zhvillua në San Siro mes Milanit dhe Udineses ka mb
Barazohet ndeshja mes Milanit dhe Udineses (VIDEO) Udinese ka barazuar sfidën përballë Milanit pas një kundërsulmi perfekt në minutën e 65’ me Kevin Lasagna. Pjesa e dy
Gatusso ndryshon totalisht Milanin në ndeshjen me Udinesen, formacionet zyrtare Dy humbje radhazi dhe mundësia për të reaguar, ndaj Udineses, në "San Siro". Milani i Gennaro Gattusos nuk duhet të gabo
Gattuso kërkon fitoren ndaj Udineses, starton me dyshen Cutrone-Piatek (FOTO LAJM) Milani është i dënuar të fitojë sot në orën 19:00 ndaj Udineses. Kuqezinjtë vijnë pas dy humbjeve radhazi ndaj Inter
Buzëqesh Napoli, Ospina lë pas dëmtimin e rëndë në kokë Lajme mjaft të mira vijnë për Napolin. Portieri David Ospina i cili u dëmtua në kojë në ndeshjen ndaj Udineses një javë
Milani synon sulmuesin e Udineses Sipas Tuttomercatoweb, Milan gjithas synon të afrojë Rodrigo De Paul, sulmuesin i cili aktivizohet te Udinese,shkruan Al
Interi nuk heq dorë nga ylli i Udineses Inter nuk heq dorë nga ylli i Udineses Rodrigo de Paul. Zikaltrit po tentojnë për të arritur një marveshje që tani për
Interi pranë akordit me sulmuesin e Udineses Me eliminimin nga Champions dhe thuajse jashtë luftës për titullin kampion, te Interi e kanë të qartë që nuk kanë nevojë
Super Icardi, Interi fiton minimalisht ndaj Udineses (VIDEO) Inter ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Udineses me rezultatin minimal 1-0 në stadiumin "Giuseppe Meazza".