999 rezultate për

tyson

Fitorja e Fury ndaj Wilder ndrsyhon renditjen e 10 boksierëve më të mirë momentalisht Triumfi i Tyson Fury kundër Deontay Wilder ka bërë ndryshime edhe në renditjen e top 10 boksierëve. Wilder deri tani
Mike Tyson "çmendet" nga gëzimi pas fitores së Fury (VIDEO) Tyson Fury ka mposhtur Deontay Wilderin dhe është shpallur kampion në WBC. Fury zhvilloi një nga meçet më të mira në
Tensione para ndeshjes: Përplasen Tyson Fury dhe Deontay Wilder (VIDEO) Tyson Fury dhe Deontay Wilder nuk kanë kaluar edhe aq mirë në konferencën e tyre të fundit para rimeçit që zhvillohet në
Vëllait të Tyson Fury i duhet vetëm një minutë për të mposhtur Biniendan (VIDEO) Tommy Fury e ka rrahur Przemyslaë Binienda për vetëm 62 sekonda në një mec të kategorisë lehtësisht të rëndë të shtunën
Tyson tregon nëse do të fitonte ndaj legjendarit Muhammad Ali Mike Tyson është përgjigjur në mënyrë brilante kur u pyet nëse do të fitonte në meçin me Muhammad Ali.Nuk ka dyshim se M
Mike Tyson e paralajmëron Anthony Joshuan: Humbja e parë mund ta shkatërrojë atë, ose do ta bëjë më të mirë Mike Tyson thotë se humbja e Anthony Joshua ndaj Andy Ruiz Jr mund ta ‘shkatërrojë atë’, para ndeshjes të së shtunës në
Tyson Fury fiton në debutimin në WWE, mposht Strowman Tyson Fury e ka nisur me debutim aventurën e tij në Wrestling. Ylli britanik i boksit, Fury, ka zhvilluar duelin e ti
E çuditshme: Tyson Fury paralajmëron pensionimin Në Tetor do të përballet me Denotay Wilder në duelin për më mirin e botës, pas atij të parit që u mbyll me barazim.Deri
Tyson Fury sulmohet në ring nga rivali i tij gjatë stërvitjes (VIDEO) Boksieri britanik Tyson Fury është sulmuar nga rivali i tij në WWE, Braun Strowman, gjatë kohës që ishte duke u stërvitu
Pamje të rralla, kur Tyson në moshën 15 vjeçare rrëzonte kundërshtarin për 10 sekonda (VIDEO) Ishte viti 1981 kur Mike Tyson po bënte emër në botën e boksit. Ai ishte një "kafshë", një forcë e pandalshme. Mjaft
Tyson Fury fiton sfidën me Otto Wallin (VIDEO) Boksieri britanik Tyson Fury fitoi me vendim unanim të gjyqtarëve duelin ndaj suedezit Otto Wallin, sfidë e vlefshme për
Çmendet Mike Tyson, shpenzon 40 mijë euro në javë për të pirë kanabis Legjenda e boksit amerikan, Mike Tyson ka shokuar fansat në të gjithë botën me një deklaratë të bërë prej tij, ku shpreh
Tyson Fury arrin marrëveshje për duelin me Otto Wallin Ylli britanik i boksit, i cili garon në kategoritë e rënda, Tyson Fury, është pajtuar për duelin e radhës, të cilin tash
E konfirmon Tyson Fury, kjo është data e revanshit me Deontay Wilder Boksieri britanik, Tyson Fury, ka konfirmuar përfundimisht revanshin për titullin e kampionit WBC. Fury ka zbuluar se
Fury paralajmëron Wilderin: Të rraha njëherë Tyson Fury këmbëngul se do ta mposhtë Deontay Wilderin në rimeçin mes tyre për titullin e kampionit të botës në kategori
Tyson i mahnit të gjithë, dy raunde për kampion bote (VIDEO) yson Fury rikthehet aty ku i takon. Boksieri anglez është shpallur kampion i boksit për peshat e rënda. Ai mposhti n
Boksieri nuk përmbahet, puth gazetaren në buzë (VIDEO) Boksieri i kategorisë së peshave të rënda, Kubrat Pulev, është kritikuar në rrjetet sociale për puthjen me forcë të një
Nuk do të ketë rimeç mes Wilderit dhe Furyt, tërhiqet njëri boksier Rimeçi për titull në kategorinë e rëndë WBC mes kampionit në fuqi Deontay Wilder dhe Tyson Furyt është anuluar tani për
Tyson Fury i përgjigjet ofertës ‘qesharake’ të Joshuas Tyson Fury ka refuzuar ofertën ‘tallëse’ të Anthony Joshua për t’u ndeshur më 13 prill në ‘Wembley’. Joshua është pa
Pas betejave me alkoolin, drogën e depresionin, Tyson Fury përlot me mesazhin e tij (VIDEO) Tyson Fury na ka treguar që është një person shumë i fortë dhe jo vetëm fizikisht por edhe mendërisht. Kujtojmë që a