999 rezultate për

twitter

Isco tallet me Carvajal, kur ky i fundit reklamonte një kompani lavatriçesh në Twitter (FOTO LAJM) Isco dhe Carvajal personazhet kryesor sot në Twitter. Mesfushori i Realit, Isco Alarcon është tallur me bashkëlojtari
Ministri bie viktimë e ligjit që kishte miratuar vetë Ministri gjerman i Drejtësisë konstatoi se një nga postimet e tij në Twitter, ku ai e quante “budalla” një eseist, ishte
Twitter: Dua Lipa një ndër artistet më të mira të 2017-ës (FOTO LAJM) Të gjithë i kemi mësuar përmendësh arritjet e këngëtares Dua Lipa e cila e nisi 2017-ën me një turne ndërkombëtar. Kë
Pushimet dimërore të Donald Trump në Florida, golf, Twitter dhe politikë Presidenti amerikan, Donald Trump po kalon pushimet e fundvitit në klubin Mar-a-Lago në Florida, një vend mjaft i rezerv
Biblioteka e Kongresit amerikan heq dorë nga arkivimi i mesazheve në Twitter Biblioteka e Kongresit amerikan, që shërben edhe si arkiv kombëtar, hoqi dorë nga programi i saj për të ruajtur të gjith
Kartolina e familjes Obama trishton internetin Një ditë më parë ish-presidenti Barack Obama postoi në Twitter një foto familjare me mbishkrimin “Në emër të familjes Ob
Shënoi në sekondat e fundit për Dhelprat, shikoni se çfarë shkruan në Twitter (FOTO LAJM) Leicester City në ndeshjen dramatike mes United që barazoi mbrëmë në sekondat e fundit të ndeshjes me mbrojtësin 24-vjeç
Griezman maskohet për homazh por përfundon duke u ofenduar si mos më keq Një homazh për Harlem Globetrotters ka sjellë pasoja të pa mendueshme për yllin francez të Atleticos së Madridit, Antoin
Baily i kundërpërgjigjet Rusisë: As gazsjellësi rus, s’e zgjidh ndotjen e ajrit në Maqedoni Pasi kryetari i Diasporës së Bashkuar maqedonase Meto Loloski, sot në profilin e tij në Twitter provokoi ambasadën ameri
Këngëtari i famshëm dy vjet pa telefon Bëhen dy vite që kur Ed Sheeran hodhi telefonin e tij. I vetmi rrjet social që ai përdor është Instagram, dhe këtë e ka
Zhgënjen në teknologji, ky është aplikacioni i vetëm që Trump mban në celular A e dini cili është aplikacioni i vetëm i shkarkuar që Trump mban në celularin e tij? Mediat amerikane shkruajnë se T
Fotoja nga metroja e Moskës që ka pushtuar rrjetin, ja pse (FOTO) Një fotografi e publikuar në rrjetin social Twitter është kthyer në hitin e rrjeteve sociale, duke u pëlqyer dhe shpërnd
Postoi videon kundër myslimanëve, kryebashkiaku i Londrës kërkon që të anulohet vizita e Trump Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka nxitur reagime të shumta pasi më 29 nëntor ka postuar vi
Vëllai i Higuainit shpërthen kundër presidentit të Napolit, shikoni se çfarë i thotë (FOTO LAJM) Nicola Higuain, vëllai-agjent i Gonzalo Higuainit ka shpërthyer në Twitter pas fitores së Juventusit në San Paolo me gol
Rrëfehet "heroi" që i mbylli Presidentit Trump llogarinë në Twitter (FOTO LAJM) Ai u përshëndet si një hero nga disa pas mbylljes së llogarisë në Tëitter të Donald Trumpit në ditën e tij të fundit në
Trump ndez edhe një herë polemikat, shpërndan në Twitter videot me përmbajtje anti-myslimane Presidenti amerikan Donald Trump ka shkaktuar sërish polemika, pasi shpërndau tre video me përmbajtje anti-myslimane në
Casillas dërgon mesazh për pensionimin e Buffonit nga Italia Legjenda e futbollit italian, Gigi Buffon shpertheu në lot pas dështimit të Italisë për t’u kualifikuar në Kupën e Botës
U rrahën turpshëm nga Shqipëria, tifozët turq reagojnë me tërbim ndaj skuadrës (FOTO LAJM) Tifozët turq nuk e kanë kapërdirë humbjen 2-3 në miqësoren ndaj Shqipërisë duke kërkuar urgjentisht largimin e trajnerit
Marine Le Pen humb imunitetin për shkak të postimit mbi DEASH-in Asambleja Kombëtare e Francës i ka hequr imunitetin deputetes Marine Le Pen, duke i hapur rrugën ndjekjes penale të udhë
Pirlo i jep fund futbollit të luajtur, lexoni se çfarë ka shkruar ai në Twitter (FOTO LAJM) Mesfushori italian, Andrea Peirlo është pensionuar përfundimisht nga futbolli aktiv Andrea Pirlo edhe zyrtarisht ësht