999 rezultate për

tuttosport

Juventus në sulm për Eriksen Pas një sezoni të shkuar dëm ku më së shumti dhemb eleminimi nga Champions League, Juventusi tashmë po punon për sezonin
Befason Interi, 50 milion euro për Douglas Costa-n Sipas "Tuttosport" Douglas Costa është pranë largimit nga Juventusi. Brazilini i cili erdhi me shumë bujë nga Bayern Mun
Nga 40 milion euro, Interi kërkon të marrë falas mbrojtësin francez Një tjetër “parametër zero” për Interin, që pas blerjeve të De Vrij dhe Asamoah, këtë herë duket se do të bëjë merkato j
Asensio do Juventusin, ‘’Tuttosport’’ e bën fakt të kryer Dua Juventusin, me këtë titulll e hap e përditshmja Torineze ‘’Tuttosport’’, teksa e bën fakt të kryer transferimi
Ibrahimovic kthehet te Milani vetëm me një kusht Mediat italiane vazhdojnë të raportojnë se negociatat mes Zlatan Ibrahimovicit dhe Milanit për kthimin e suedezit në Ita
Lippi për kartonin e kuq të Ronaldos: Gjyqtari kishte haluçinacione Ish-trajneri i Juventusit, Lippi, në një intervistë për “Tuttosport” ka deklaruar se nuk është fare dakort me gjyqtarin
E bujshme! Ronaldo fajëson Perez-in për çmimin që fitoi Modric Mospjesëmarrja e Cristiano Ronaldos në ceremonin e UEFA-s për hedhjen e shortit të Champions Leagues dhe ndarjen e çmim
Tuttosport e "çmendur" pas Ronaldos, ja çfarë ka bërë për 46 ditë Transferimi i Cristiano Ronaldos, te skuadra e Juventus bëri bujë të madhe, ku ka qënë për ditë të tëra kryefjala e të g
TuttoSport: Hazard në Real Madrid, Higuain në Chelsea Sipas Tuttosport, Real Madrid tashmë ka përzgjedhur Eden Hazardin si zëvendësues të Cristiano Ronaldo i cili u shit pas
Ngjiten pas 4 vitesh në Bundesligë, festojnë duke kënduar himnin e Juventusit (VIDEO) Pritja ka marrë fund, ekipi i Nuremberg pas 4 sezonesh do të rikthehet të jetë pjesë e elitës së futbollin gjerman, në “
Milan dhe Inter përplasen dhe në merkato, njëkohësisht të dy kontaktojnë Vidalin Sipas gazetës Tuttosport, Milan dhe Inter do a tentojnë sërish Vidalin në merkaton e verës. Gazeta italiane shpjegon se
Milani me Gatusson përkohësishtë, shpreson për Sarrin Sipas gazetës italiane, Tuttosport, Milan e sheh Gennaro Gattuson si vetëm një zgjidhje e përkohshme pas shkarkimit të V
Milan ka gati goditjet super të mëdha në merkato, por fillimisht duhet kualifikimi në Champions Sipas Tuttosport, Milan ka filluar të mendojë për emrat e rinjë të merkatos për verën e ardhshme. Kuqezinjtë nuk do t
Sa prej jush e besojnë raportimine TuttoSport? TuttoSport është cilësuar si sekretarja e Juventusit. Media është publikisht dhe zyrtarisht e njohur si krahu i djathtë
"Sekraterja" e Juventusit 'Tuttosport' shkruan : Ne mundemi për Mbappen Tuttosport është i sigurt se Juventus është e aftë të nënshkruajë me Mbappe. Titulli në të përditshmen sportive lidhet m
Juventus bën ofertën për lojtarin e Realit Juventusi ofron 15 milionë euro për Danilo. Tuttosport ka zbuluar këtë të enjte se Juventusi ka ofruar 15 milionë eur
"Çmenden" mediat italiane, shpallin Tiranën republikë (FOTO) Trajneri De Biasi sot në Tiranë ka dalë në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Italisë, një sfidë që ka gjetur
Zbulohet fituesi i "Golden Boy" për këtë sezon Çmimi i "Golden Boy" për këtë sezon do të shkojë për yllin e Bayernit, Renato Sanches. Talenti porugez triumfon në edici
Mourinho kërkon t'i rrëmbejë një lojtar Interit Pavarësisht raporteve të mira që e lidhin me Interin, nëse Jose Mourinho do të bashkohet me Manchester United në verë ai
Edhe Bacca mund të largohet, Milani fikson çmimin Jane te pakte futbollistet e paprekshem te Milani. Klubi kuqezi pritet qe kete vere te nise nje revolucion ne skuader dh