999 rezultate për

turki

Ekipi i njohur spanjoll përfundon në duart e sheikëve Pas spekulimeve të vazhdueshme, Almeria është shitur te Turki Al-Sheikh pasi operacioni përfundoi për rreth 20 milionë e
Denoncon qytetari: Jemi në Stamboll por fluturimi ynë nuk shfaqet gjëkundi Vazhdojnë denoncimet të ish-kryeministri Sali Berisha nga qytetari dixhital. Këtë rradhë denoncimi ka të bëjë me pasagje
Çmenduri! 440 euro për një fluturim me avionin që ka ndërruar "5 lëkurë" të "Air Albania" (FOTO LAJM) Shumëkush që priste që me fillimin e fluturimeve të operatorit shqiptar Air Albania do të kishte mundësi që të fluturont
"Air Albania" bën hamallin për "Turkish Airlines", çfarë do të ndodhë sonte I ka kaluar të gjithë fazat e certifikimit dhe tashmë mund të fluturojë sipas autoriteteve tona, megjithatë "Air Albania
Turkish Airlines shitet tek Qatar Airways, ç'do të ndodhë me Air Albania? Mediat ndërkombëtare, përfshirë edhe vetë ato turke janë duke njoftuar për shitjen e 49 për qind të aksioneve të kompani
Zhduket sërish "Lasgushi" i Ramës, kurse "Migjeni" dhe "Noli' mbetën ëndërr Air Albania zhduket përsëri. Linja ajrore nën emrin shqiptar që sipas premtimeve të qeverisë Rama do të ngrihej në qiell
Paloka ironizon me Ramën: Air Turkish Albanian Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, në një postim në Facebook, shkruan se Edi Rama në ditën e protestës së opozit
EKSKLUZIVE/ Gazetari turk zbulon skandalin: "Lasgushi" është në Stamboll, ç'po ndodh me "Air Albania" "Turkish Airlines ka bërë një marrëveshje të ngjashme pak vite më parë edhe me Bosna Airlines, ku u humbën disa miliona
Turqit marrin "Lasgushin", dështon "Air Albania" Ashtu siç ishte paralajmëruar vazhdimisht nga portali "Albeu", kur u raportua për vonesat e futjes së avionëve të tjerë
Turkish Airlines kërkon 30 milionë dollarë, por Shqipëria ka vetëm 200 mijë Një deklaratë e kompanisë Turkish Airlines në Bursën e Stambollit bën të ditur se kompania Air Albania, sipas parashikim
Policia arreston dy të dyshuar për djegien e flamurit turk Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjakovë pasi që në rrjetet sociale kanë publikuar video duke djegur flamuri
Përplasen dy avionë në Turqi (VIDEO) Një gabim në llogaritjen e rrugës nga ana e një piloti ka çuar në përplasjen e dy avionëve të pasagjerëve në Aeroportin
Edi Rama ka një lajm të mirë për shqiptarët Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në rrjetin e tij social “Facebook”, ka njoftuar se ka qenë i pranishëm, në s
Dozens dead as bombers hit Istanbul's airport, Albanian leaders express their condolences At least 41 people, 13 of them foreigners were killed in a gun and suicide bomb attack on Istanbul's Ataturk airport. 23
ǒfarë po ndodh me pasagjerët shqiptar të Stambollit? Të paktën 200 pasagjere janë nisur nga Tirana drejt Stambollit rreth orës 20:56 me orën lokale. Ndërkohë që avioni i
Avioni i Turkish Airlines del nga pista në Aeroportin e Prishtinës, ja pamjet (VIDEO) Një avion i Turkish Airlines nga Stambolli ka pësuar një aksident të vogël në aterim në Aeroportin e Prishtinës. Mbi
"Turkish Stream" pipeline to go through Macedonia and Serbia Foreign Minister of Macedonia Nikola Popovski, met with his counterparts from Hungary, Greece, Serbia and Turkey in Buda
Kërcënim me bombë në një aeroplan të “Turkish Airlines” Aeroplani “Boing 777” i kompanisë “Turkish Airlines” me 250 udhëtarë dhe staf të ekuipazhit është detyruar të aterojë në
"Turkish Stream" to run through Macedonia According to the Russian President, Vladimir Putin the "Turkish Stream" pipeline could run through Turkey, Greece, Maced
37 Turkish journalists detained in police raids Turkish prosecution has issued yesterday evening a warrant for 37 journalists and policemen, as well as a search warrant